Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki aki saját...

Van még valaki aki saját felelőségére hazajött a korházból? 40+5KM. Ki az aki inkább a korházban várakozik? Ki hogy dönttött vőlna?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva ez a második időőpon az első okt 29.-e volt.Két nap mulva kontrol.Teljesen zárt méhszáj néha pici menszesz szerű görcs.Ha elindul a szülés a mentővel kb 20p a korház.
2011. nov. 3. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked a korhazban kellene maradnod! Setalgass, es ha van lepcso, akkor lepcsozzel, ha elfaradtal, akkor kezd ujra, ez segiteni fog, hogy elobb megszulj. Nem lehet, hogy elszamoltad ezt? Zart meszaj, de mar szulnod kellene, tehat ne vallald a felelosseget, mivel veszelyt jelent neked es a babanak, legy turelmes es maradj!
2011. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nem jó a kórház, de ha baj van, akkor azonnal segíteni tudnak, nem kell a mentőre várni stb.

Neked max. pár napod van, igazán ki lehet bírni. Mit szóljon az, aki szinte az egész terhességét kénytelen kórházban tölteni?

Én biztosan nem jöttem volna haza.

2011. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Egy csajt ismertem, neki az osztályvezető főorvos mondta, maradjon, ő elment, meghalt a babája. Jó, persze nem tudni mi lett volna ha a kórházban marad, lehet egyébként is.


Úgyhogy én is inkább kórházban várakoznék. Mert ha rendben vagy, nem fognak bent. És látják, ha baj van, mert egy másik barátnőmnek (bocs) a 39. héten halt meg a babája és most külön figyelték, és rögtön bent fogták a legkisebb jelre és nagyon jól tették, mert este indították is a szülést 35.hétre meg is született a baba. Úgyhogy megint baj lett volna.


Bocs a két halálos sztoriért, de ez jut eszembe a kórházról és fontosságáról.

2011. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is túlhordtam a babámat, de nem kellett befeküdni. Fel se merült a kérdés.

Flowmetriát csináltak 2 naponta, az elég biztonságos és jó vizsgálat.

Én nem feküdtem volna be csak a túlhordás miatt. Persze, ha lett volna valami gond, akkor igen, de nekem semmi bajom nem volt.

Ennyi erővel be lehetne feküdni már a 36.héten.

2011. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem jöttem volna haza.

Túlhordásnál nagyon hamar, percek alatt is meglehet a baj

NEM AZT MONDOM, HOGY MINDENKINÉL BAJ LESZ!!!!


Unokatesóm is saját felelősségére ment haza, másnap meghalt a kisfia a pocakban.

Hirtelen kezdett el vérezni, kb. 12 perc alatt voltak a kórházban, de lepényleválás volt....

Ha a kórházban marad akkor sürgősségi császárral megmenthették volna pici fiút aki egyébként teljesen egészséges, nagy baba volt :(


Ne kockáztass!

Tényleg pár nap az egész és a karodban tarthatod, de ha bent maradsz akkor naponta vannak vizsgálatok!


Nem azt mondom, hogy minden túlhordásnál baj van, hanem azt hogy nem szabad azt az 1% esélyt sem kockáztatni.

2011. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is túlhordással voltam, naponta kellett járnom ctg-re. 2ujjnyi volt méhszájam. Kérdeztem, hogy meddig kell bejárnom, és mikor nem engednek el. 1hétig nem fektetnek be, csak mert terminust túllépted.

Az, hogy zárt a méhszáj, jóslózol nem ok, hogy kórházba vonulj.

2011. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én választhattam, hogy befekszem vagy bejárok, naponta bejártam ctg-re, 41 hét 1 naposan kellett hívni a mentőt szülni menni, 41+2 született meg.
2011. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40 hetesen befektetett a dokim és 2 hét múlva született meg a kisfiam. Nekem eszembe sem jutott hazakéretőzni, biztonságban éreztem magam ott bent. Szar volt az igaz, de ki lehet bírni a baba érdekében. A lányomnál már más volt a helyzet, mert akkor már ugye itthon volt a kisfiam. Ővele 37 hetesen kellett befeküdnöm és a 39. hétre volt kiírva a császár. De nehezen viseltem, és a baba is érett volt, ezért az én kérésemre rá pár napra megvolt a műtét.
2011. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is túlhordtam a babámat 1 héttel, 2 ujjnyira nyitva voltam már a hét végére, ezért másnap megindították a szülést. Nem kellett befeküdnöm, csak naponta volt flow és amnioscopia. Viszont ha befektettek volna, tuti hogy duzzogok rajta egyfolytában, de nem ellenkezek. Én utálok kórházban lenni - de hát szinte mindenki. Inkább kórház akkor is szerintem - mert sose lehet tudni. Valami oka biztosan volt, hogy ott akartak tartani. Inkább menj vissza!

Könnyű szülést, jó egészséget kívánok!!!

2011. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi oka először meg sem akart vizsgálni,csak azt mondta,hogy 2nap mulva menjek vissza .Utána észrevette,hogy 40+5napos vagyok,és csak akkor vizsgált meg,hogy szó szerint idézem valamit rá tudjon írni a papíra.Teljesen zárt méhszáj.Ha lenne saját dokim tuti máshogy beszélne.Minden rendben van a babával háll istennek csak elvagyok számolva uh szerint is kisebb 2 héttel.
2011. nov. 4. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!