Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bele sem szeretünk, vagy...

Bele sem szeretünk, vagy merünk kezdeni Apával a "DOLOGBA"?

Figyelt kérdés
Kislányom extra rossz alvó:(.Lefekszik 8 körül és van,hogy csak 9-10-ig alszik hang nélkül,de max az éjfél(ez a ritka).Rengetegszer megébred,és olyankor menni kell hozzá.A férjemmel már egymáshoz sem merünk kezdeni,mert mindkettőnkben az van,hogy mikor kell ugrani.Ez meg elég illúzió romboló.Más is küzd hasonló problémával?Van megoldás?
2012. jan. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

És ha akkor kezdenétek bele, miután elaludt a kislány? 8-tól 9-ig azért már sok minden belefér a "dologba". :)


Vagy, mi van ha nem rohansz oda a kislányhoz? Előbb-utóbb meg kellene szoknia, hogy egyedül is kell lenni.

Mennyi idős a pici?

2012. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ez a baj,hogy nem pici!!!Másfél éves...

Apa 9-ér haza minden nap melóból,így a "ha elaludt gyorsan ugorj rám" kivitelezhetetlen.

2012. jan. 18. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

1. vagyok


Ha már másfél éves, akkor igen is kellene hagyni egy kicsit. Nem szabad minden "szavára" ugrani, mert megszokja és ez lesz számára a természetes!


És persze nektek sem jó, akár a kapcsolat is rámehet arra, hogy nincs szexuális érintkezés anya és apa között. Ez is egyfajta szükséglet, amire sort kell keríteni.


Esetleg ha megpróbálnátok egy hétvégére átvinni a mamához, biztos segítene és lenne egy szabad éjszakátok.

Ha működik a dolog, akkor többször is meg lehet csinálni. Persze nem minden hétvégén, de 1-2 alkalommal belefér. :)

2012. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagy nemsokára 4 éves lesz, a pici 2 éves. Már nem rácsos ágyban alszanak... És a kicsire a legváratlanabb időpontokban jön rá az éjjeli járkálhatnék. De már volt olyan, hogy a nagy jelent meg néma csendben... Amióta van bébiőrünk, egyéb okokból, minden apró szusszanást hallunk, így nem érne váratlanul a megjelenésük. Persze ez megint más eset, mint a tiétek.

Valami oka van, hogy a kislányod ennyiszer megébred. Mindig ilyen rossz alvó volt? Vagy csak mostanság? Szeparációs szorongás? Sötét van a szobájában?

2012. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én első babóm is rossz alvó volt, sokszor ébredt, de azért megoldottuk. :-) A hosszú szeretkezéseknek nem most van itt az ideje, de egy finom, gyors menet azért csak belefér! :-) Egy háromévesünk és egy másfél évesünk van, de azért a harmadik pocaklakót is csak összehoztuk. :-))

Mi csak nevetünk, ha épp szét kell ugrani gyorsan, mert ébred valamelyik. De azért ez annyira nem gyakori ám! Amikor tudod, hogy fel szokott ébredni, akkorra ne időzítsetek, de miután visszaaltattad, csak belefér egy gyors menet!

2012. jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok!


Mindig ilyen rossz alvó volt,amióta csak megszületett! :(

Sajnos apát annyira zavarja a dolog,hogy nem tud feloldódni rendesen.A nagyinál alvás nekünk is eszünkbe jutott,de még sosem mertük kipróbálni...

2012. jan. 19. 07:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is sokszor kel mostanában, főleg éjfél előtt. Mindig bennem van, hogy mi van akkor, a épp aktus közben sír fel. Mondjuk eddig nem történt meg, de gyanítom egy darabig csak gyors menetek lesznek :))) Szerencsére a szülés óta én sokkal gyorsabb vagyok :)
2012. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!