Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensim már 3-4 napja...

Késik a mensim már 3-4 napja (nem rendszeres a ciklusom). Ha hasam nyílalgat meg szúrkál még a köldököm körül is! Ha netán baba van a dologba ez normális?

Figyelt kérdés
még nem akarok tesztelni mert szerintem még korai!
2012. jan. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2012. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kora terhességi tünet ez. Tesztelj egyet holnap reggel.
2012. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a komikat!háát nem is tudom hogy baba lesz e..a derekam is fájdogál a hasam is.csak az a fura hogy reggelre minden tünet megszűnik.mondjuk a cicim szokott fájni mensi előtt,de most nem fáj.mikor teszteljek hogy tuti legyen?
2012. jan. 5. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggeli első pisiből (vagy hajnaliból, attól függ mikor ébredsz, az a lényeg hogy előtte vagy 6 órát ne pisilj). Szerintem már kimutatja. Kivéve ha kései peteérésed volt, akkor előfordulhat, hogy még negatív. Ez esetben két naponta érdemes újra tesztelni, amíg meg nem jön, vagy pozitív nem lesz. Ha pedig nem is jön meg, és marad negatív, akkor nem rendszeres ciklus esetén én 10 nap késé után is dokihoz mennék.
2012. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké.köszi a választ!holnap nem tudok tesztelni mert nincs itthon de majd holnapután!
2012. jan. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!