Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereket szeretnél?

Hány gyereket szeretnél?

Figyelt kérdés
Mondjuk:ideális esetben,és "hazai"esetben.
2009. máj. 27. 16:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Kettő van (9 éves és 2,5 hós), harmadik nem lesz.

Egyrészt a korom miatt, másrészt soha nem akartam 3 gyereket.

2009. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Kettőt minimum, de jöhet egy harmadik is. A férjem tegnap közölte, hogy öt gyerekig meg sem állunk. Én meg közöltem, hogy 35 felett nem szülök, úgyhogy húzzunk bele...

A hazai helyzetről nem beszélünk. Majd meglátjuk a helyzetünket, és ha úgy látjuk, hogy el tudunk tartani még egy gyereket, akkor belevágunk.

2009. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Kettő már van,és szeretnénk még 3.babát is.
2009. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
Van már egy 5 éves lányunk, a héten megszületik a hugica is és még egy gyereket mindenféleképp szeretnénk. Ki tudja, hátha fiú lesz :-)
2009. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Most még azt mondom, hogy négyet, de ez nagyon távlati terv. Most egy fiam van, 19 hónapos, és egyedül nevelem, szóval először kéne hozzá egy normális apuka. Még egyet mindenképpen szeretnék, majd utána meglátom, hogyan boldogulok kettővel, de jó lenne, ha lenne négy.
2009. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Ideális esetben 4-et. Most egy van, egyéves kisfiú, és ha a hazai realitást nézem, akkor még egy tesót biztosan szeretnénk, és ha az anyagiak lehetővé teszik, akkor a harmadik babába is belefogunk majd. A hazai realitásba a négy azt hiszem, nem fér bele... :(
2009. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Én hármat szeretnék. Van egy fél éves kislányunk. A párom nem szeretne több manót, ezért nagyon szomorú vagyok!

Mindent elkövetek azért, hogy meggyőzzem! (Remélem ikreim lesznek:))

2009. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Szia!En 3 gyereket szeretnek.Van mar 2 lanyunk(4 eves es 1 eves)es szeretnek meg egy fiut.Ha pedig lany lesz az sem baj csak mindenkepp legyen meg egy harmadik.
2009. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
Van már egy 1 éves fiam,még egy hugicát szeretnénk neki,bár a férjem szerint az is fiú lesz majd,mert az Ő családjában a férfiak csak fiút tudnak"csinálni":)majd meglátjuk mit hoz a jövő.
2009. máj. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
Egy fiam és egy lányom van, de nagyon szeretnék egy harmadikat is. A férjem sajnos nem igazán, de abba bízom hogy idővel majd ő is akar még egyet.
2009. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!