Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! 4 napja késik, orvos...

SOS! 4 napja késik, orvos szerint terhes lehetek, a tesztem mégis negatív, pecsételő vérzésem is van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete még halvány pozitív volt, most meg negatív. Sajna pecsételek is mellé. A mellem fáj, a hőm fent van. Ma reggel voltam ügyeletes orvosnál, aki azt mondta, hogy megnagyobbodott a méhem és ez terhességre utal. A pecsételésre kaptam Rutascorbint, de nem múlt el, hanem erősödött azóta. Az eredeti dokim meg sem nézett. Szerinte amíg nincs pozitív teszt, addig nincs terhesség.

Tudtok segíteni? Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2011. aug. 20. 20:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha volt egy halvény pozitív, akkor volt baba. A megnagyobbodott méh az terhességre utal, de ha most már negatív a teszt, akkor sajnos szerintem elment a baba.

Szívből sajnálom

2011. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
én a helyedbe addig verném a doki ajtaját,vagy a dokit amíg nem csinálja meg az uh-t. Neki semmibe nem kerül. Egyébként la teszt átverhetö,és ezt a dokinak kéne a legjobban tudnia. Ha fog.gátlót szedsz,antibiotikumot,vagy olyan gyógyszert ami módosítja a hormonháztartást mást mutat a teszt. Nekem pl a dokim azt modta ne vegyek tesztet majd ö megnézi.szerintem nézzesd meg. Ha meg valóba volt baba megkéne nézetni,h kiürültél e rendesen.
2011. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok, köszönöm szépen, hogy válaszoltatok.

Nem szedek fogamzásgátlót. Amikor a halvány pozitívat teszteltem, akkor viszont pont antibiotikumot szedtem. Lehet, hogy az befolyásolja a teszteredményt?

A dokira én is kiakadtam. Lehet, hogy hétfőn elmegyek ultrahangra (ahhoz nem kell a nőgyógyászom), bár a tegnapi ügyeletes doki azt mondta, hogy szerinte az uh-n még nem látszik semmi.

Ha netán elment a baba, akkor nem kellett volna megjönnie?

Már egy éve próbálkozunk, de a párom nem túl "erős", úgyhogy örültem, hogy összejött valami...

2011. aug. 21. 07:53
 4/54 A kérdező kommentje:
Egyébként a mai eredmények: teszt még mindig negatív, mellem fáj, hőm fent.
2011. aug. 21. 07:56
 5/54 A kérdező kommentje:
...és pecsételgetek. :(
2011. aug. 21. 07:57
 6/54 anonim ***** válasza:
Szia, kb pont ebben a cipőben járok én is. Nekem ma pont két hete késik. Tele vagyok halvány pozi tesztekkel. A doki is csinált, és az is nagyon halvány lett. Viszont én nem pecsételgetek egyáltalán. Nem tudom mi van most, szerdán megyek vissza. Uh-n nem látnak semmit, csak meg van vastagodva a nyálkahártyám. Szerintem lehetsz terhes!
2011. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
Ja és úgy tudom az antibiotikumok nem befolyásolják a teszt eredményét
2011. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Majd írd meg!
2011. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Nekem mehen kivulim volt. Pwcsetelgettem, tesztem pozitiv volt. Gorcsoltem is aztan doki mondta, h veteles volt es most jon majd meg. Haza kuldott, ha a magandokim nem eroskodik, menjek be megint elverzek. Dokim nem volt aznap, de erezte, h nem jol lattak el.
2011. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Szia!10.05-ös vagyok, ma teszteltem egy erősebb pozit, hát nem tudom. Volt már két missed-ab-om. Ja meg persze két csemetém is van már.Ahogy számolom a ciklus 30.napján eshettem teherbe. Hihetetlen. Majd szerdán kiderül.
2011. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!