Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett otthoni edzés?

Gyerek mellett otthoni edzés?

Figyelt kérdés

Anyukák, tornáztok otthon vmit? Mit?


Kb 5 kg-tól szeretnék megszabadulni, NEM koplalással hanem tornával! Bevált edzéstervek, gyakorlatok?


2012. jan. 23. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éppenséggel otthon,de a 15 kg-os gyerekemet biciglin vinni....elég edzés minden napra.
2012. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az én lányom csak egyedül hajlandó biciklizni, ez nálunk nem jó edzésterv :)

De mi is minden nap tekerünk több km-t.

2012. jan. 23. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

én Péntek Enikő edzéstervét követem.

[link]

fiam 2,5 éves néha ő is ugrabugrál mellettem,de ha tudom akkor alvása alatt tornázok.kb napi 15-20 perc az edzése.lehet kérni ingyenes edzéstervet nála.hétfőtől péntekig van torna.

2012. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csacsi44!


Látsz eredményt? Fogyás? Izmosodás?

2012. jan. 23. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, tornazom, mondjuk nem csak gyerekek mellett, hanem regen is tornaztam.

NOrmal esetben heti haromszor futni szoktam, de ez nem mindig jon ossze, mert nem mindig van itthon a ferjem olyan idoben, amikor meg ki merek menni a parkba futni (mert sotetben en nem merek).

Mivel nekem fogynom nem kell, en inkabb alakformalo tornat csinalok, ezt 40-60 percben, attol fugg, hogy mennyi idom van. Heti 4-6 alkalommal.

Illetve a bodyrock edzesek is nagyon jok, rovidek, de igazan kimeritoek es hatasosak, idoszakosan ezeket is csinalom, de folyamatosan nem, mert nagyon leszalkasit.

Itt talalod meg oket, celszeru az elejen kezdeni, mert ott meg nem kellenek hozza eszkozok es jobban megszokja a szervezeted is:

[link]


MOndjuk annyit megjegyeznek, hogyha fogyni akarsz, akkor muszaj lesz dietazni is, csak sporttal eleg nehez tartosan fogyni. A fogyas nagy resze a csokkentett kaloriabevitel eredmenye, ha tornazni kezdesz, akkor izom is fog feljonni, rossz esetben a zsir ala, szoval lehet, hogy meg vastagabbnak fogsz tunni es a merleg is tobbet mutat majd.

A dieta alatt nem a durva koplalast ertem, hanem siman ra kellene szoknod arra, hogy normalis idoben jo eteleket eszel, amig el nem ered a normal sulyt, amit szeretnel, addig kevesebbet kellene ezekbol is enned, mint amennyire a szervezetednek szuksege van, emellett kell sportolni, hogy az alakod is jo legyen. Ha elerted a sulyt, akkor pedig tovabbra is normalisan kell taplalkozni.

2012. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a zumbára esküszöm, még jó kedvet is csinál.
2012. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kb 3 hete kezdtem el a tornát igazából amit le akarok adni,az 7-8 kg.67,5 ről indultam most vagyok 65.még 5 kg.rengeteg teát iszok amibe eddig cukrot raktam,most édesítővel iszom,kapucsínót szintugy.6 után már nem eszek.különösebben nem diétázok,fogyókúrázok,mert azt soha nem tudtam,inkább odafigyelek,h kerüljem a cukrot,csokikat,fehér kenyeret.ebédből meg ha olyan csak keveset eszem.szóval ugyanugy főzök meg ugyanazt mint azelött csak nem eszek annyit.már látszik mert nincsa kkor a hasam,meg a gatyám sem annyira feszül a combomon.remélem mire kijön a strandszezon már fölmerem venni a bikinit.tavaly nem mertem :(
2012. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én minden délután, mikor aludt a kisfiam, lenyomtam egy-egy torna videót (Béres Alexandra). Nekem jót tett, mondjuk nem voltam elhízva igazán, de a lényeg a rendszeresség, feszes leszel és még az endorfinszinted is nő, szóval lelkileg is jót tesz.

Nézz körül, próbálj ki többfélét, hogy neked mi jön be, fontos, hogy szeresd csinálni.

2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!