Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés? (Többi lent)

Otthoni edzés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném hogy 16 éves srác vagyok 63kb. Szeretnék magamra szedni egy kis izmot :)

Itthon szeretnék gyúrni, felszerelésem hamarosan megérkezik. Egykezes és kétkezes rúd, mellé súlyok, + egy fekpad. Kondiba azért nem szeretnék járni mert nincs a városban normális kondi. Azt tudom hogy az étrenden sok múlik. Tudna valaki nekem ajánlani/írni edzésprogramot, és egy alapvető étrendet. (Itt az a gond hogy nem tudok naponta 4-5x étkezni mivel suliban vagyok, vagy gyakorlaton (étteremben).

Ja igen az kimaradt hogy a súlyok: 2x2,5kg, 2x5kg.

Előre is köszöntem!


2012. jan. 1. 20:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy a fekpadon van láberősítő és állítható a dőlésszöge is a háttámlának.
2012. jan. 1. 20:55
 2/2 oyeacch ***** válasza:

Eszkábálj egy guggolóálványt is.


A súlyokat 1 hét alatt fogod kinőni, guggolásban egyből kevés lesz.


Edzéstervet nézzél builderről valami átmozgatót, egyél meg fél kiló csirkemellet, vagy 700-800g combot, fél kiló rizst, igyál meg napközben egy dupla adag fehérjét darált zabbal, és kaja mellé sok zöldség. 3-4 liter víz/nap. Egyenlőre más nem kell.


Ez jó lesz


[link]


Ezt nyomd heti 2x, egy hónapig, aztán osztott.

2012. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!