Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzéstervem van....

Otthoni edzéstervem van. Naponta edzek. Az étrendről kérdeznék? Többi lent

Figyelt kérdés
Én vegetáriánus vagyok és azt szeretném tudni,hogy milyen étrendet kell betartanom,hoggy esetleg jobban hasson az edzés
2011. dec. 31. 16:17
 1/7 dirtboy ***** válasza:

ha vegetáriánus vagy akkor olyan tömegnövelő étrendet kell betartanod amiben nincs hús.

a vegetáriánus és a testépítő életmód érdekes párosítás.

2011. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vannak vega testépítők.. lehet szójázni, mint a tehenek. elvben megoldható, sőt még gyakorlatban is.

de azt magyarázza el nekem valaki, még a kövér embereket megértem, lesza.rják az egészségüket, de hogy valaki miért nem eszik normálisan állatot, amikor még háború sincs, ott van csomagolva a boltban elérhető áron a teljes értékű fehérjeforrás.. ez nekem a csúcs. nem tudom, a 90 napos fogyókúrázók szimplán tudattalan idióták, de a vegánok.. tényleg nem tudom mivel illetni őket.

2011. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez elvi kérdés, nem is értheted:)


egyébként a szójával elvileg ki lehet váltani a húst, hogy mennyire hatékonyen, meg egészségesen az egy másik kérdés, megoszlanak a vélemények.

2011. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megoszlanak. magyarul nem, nem lehet normálisan kiváltani. már csak elvből sem: mert takarmánynövény.
2011. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(* a szója, ezért nem válthatja ki a húst. legfeljebb ahol eleve nincs elég hús, ezt eszik, mert jobb mint a semmi)
2011. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azvolt a kérdés hogy a szója vagy a hus,hanem hogy milyen étrendet tartsak be?
2012. jan. 1. 01:18
 7/7 anonim ***** válasza:
parancsolj [link]
2012. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!