Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá páromat hogy...

Hogy vehetném rá páromat hogy elmenjen a dokihoz? Nagyon csunyán köhög ha kell elmegyek vele.21hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kerek-perec megmondanám neki, hogy ne miattam menjen el, hanem a baba miatt. Ha téged megfertőz, akkor az a babára is veszélyes lehet.

Nehogy kísérgesd a párodat 21 hetesen! Ő felnőtt ember. A váró tele van beteg emberrel, a végén még elkapsz ott valamit.

Ha nagyon "gonosz" akarsz lenni, akkor azt is mondhatod neki, hogy amíg köhög, aludjon a kanapén vagy a másik szobában (ha van), ne köhögjön az arcodba este.

Sok sikert a kigyógyításához!

És szép babavárást!

18 hkm

2012. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is mondtam már és az volt a válasz pár nap és jó lesz. Az a baj már énis elkaptam. Panellben vagyuk az apujánál és minden szoba foglalt (én még csak félig vagyok itt mert ugymond fiatal vagyok és anyám egyenlöre nem engedi hogy itt lakjak)
2012. jan. 23. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor muszáj lesz a házi gyógymódokat alkalmazni, ha a párod még nem megy orvoshoz. Dr. Theiss köhögés elleni szirup (neked is), menta tea, C-Vitamin, fokhagyma mézzel. A gyógyszertárban segítenek neked pluszba, hogy mit szabad szedned terhesen. Vigyázz magadra!
2012. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neocitránt vagy acc-t iszik. Ha nekem nem javul hétfön elmegyek dokihoz (amugy én se szeretek egyedol menni a dokihoz)
2012. jan. 23. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjen orvoshoz. Akár TBC-s is lehet!
2012. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tbc?:o
2012. jan. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!