Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik játék babát válasszam?...

Melyik játék babát válasszam? Nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


köszönöm a segítségeket!



2012. jan. 23. 21:14
 1/8 anonim válasza:
A helyedben én a kacagót venném meg, mert az élethűbb olyan kis aranyos. A másik az olyan mű... :)
2012. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első olyan édes.Nekem nagyon tetszik.
2012. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ mekkora lánykának akarod,nekünk a puhatestű "lötyibaba" még mindig sláger a 6 évesemnek,a kacagó babától félt,most a 7 hó.som kapott eggyet és ő is fél tőle de, ha nem nevet nincs semmi gond...Szerintem gyereke válogatja,hogy melyiknek melyik tetszik :)
2012. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
9 hónapos kapná
2012. jan. 23. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!


és mit szólnátok ha még kapna az egy éves szülinapjára kiskonyhát? vagy még korai?


[link]

2012. jan. 23. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a kacagó tetszik jobban. A kiskonyha is jó ötlet lehet, ha érdeklődik már az ilyen dolgok iránt.
2012. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el a Tescoba, egy csomó babát árulnak, ilyen kacagót is, talán még olcsóbban, ha jól emlékszem. Nálunk elég kicsi a Tesco, de van vagy 20 féle baba. Múltkor alaposan végignéztük őket, mert a 2 éves kislányom babamániás és egyesével le kellett szedni a polcról és kipróbálni mind. Érdekes a gyerekek ízlése, azt nem lehet előre kiszámítani hogy mi tetszik nekik, de ha a lányomból indulok ki, akkor a puhatestű. Pont egy puhatestű kacagósat kapott a mamáéktól karácsonyra, odavan érte, de az kb 30 cm, kisebb ezeknél.

Én szétnéznék még a helyedben, fontos, hogy milyen a fogása és mekkora a súlya. A nehéz babával nem játszik a lányom.

2012. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. jan. 24. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!