Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Úgy döntöttem nekiállok...

Úgy döntöttem nekiállok csinálni egy jó verekedős játékot. Van két jó történetem is hozzá. Melyiket válasszam a játék storyjának? (A játékban lenne külön story mod is)

Figyelt kérdés

1. story:

Jo(az egyik karakter a játékban)elmegy egy barlangba, és talál egy ún. Shino-Shou követ, ami lehetővé teszi, hogy Jo átváltozzon démon szamurájjá, és legyőzze gonosz testvérét, Kait.


2. story:

Joung-Wang, a nagy kardforgató gyerekkorában megtalálta a démoni kardot, amitől bármikor átváltozhat démonná.Apja, Wein-Wang is kezébe vette már ezt a kardot, és ő is képes átváltozni démonná, de a démoni kard egy hatalmas gonosz kezébe került.


Na, most szerintetek melyik storyt válasszam?Esetleg a story módban legyen külön Jo és Joung-Wang story?(Természetesen vs módban a felsoroltak közül minden szereplő benne lesz még több is, és a játék természetesen 3D-s lesz)


2010. febr. 17. 21:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, azt az 1. storynál elfelejtettem leírni, hogy a Shino-Shou kő is rossz kezekbe kerülne, mégpedig egy főgonosz karakterhez, Golithoz.
2010. febr. 17. 22:02
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az első.

És tudod is hogy készíted el a játékot (mármint a programozás részét), vagy creatorral csinálod?

2010. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Aztak*rva, valahogy el tudom képzelni mi lesz a végeredmény... :D:D:D:D:D
2010. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem creatorral vágnák bele, de ha az első, akkor az első.egyébként a storyk nagyrészét nem én találtam ki :)
2010. febr. 18. 10:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Teal'c Legyen a főhős, és Jaffák ellen kell játszani :)))
2010. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

megoldható :)

na akkor szavazás:ki akarja hogy a játék verekedős legyen?

ki akarja hogy a játék Jaffás legyen?

2010. febr. 19. 19:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Jaffás. Elöző vagyok. De ismered a sorozatot? tod nagyjából miről kell szóljon?
2010. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és énis programozó vagyok, ha bármiben segithetek szólj ;)
2010. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Teal'c-el legyen!
2010. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
még három szavazat kell hogy sima verekedős játék legyen az 1. storyval storymódban vagy Teal'C-s legyen!
2010. febr. 20. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!