Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Kormány rendelet-tervezete...

A Kormány rendelet-tervezete a terhességi-gyermekágyi segélyben és gyermekgondozási díjban részesülők számára nyújtott jövedelempótlékról. Itt miről van szó?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia utolsó szerintem te ha kapni fogsz sajnos csak addig amig nem jár le a tgyásod a gyednél már nem kaphatod sajna.Igazából ha a férjed a 3gyerek után igénybe veszi a családi adókedvezményt akkor lehet igy nem jár.
2012. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16-24! A 3 gyerek nem kizáró ok. Az nem kap, aki családi adókedvezményt legalább3 gyerek után veszi igénye. Szerintem nálatok a férjed veszi igénybe (gondolom, így jártok jobban), ha így van, így te kaphatsz kiegészítést.
2012. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, és tgyásnál jogosult vagy a kiegészítésre, de ha a gyeded az idei évben kezdődik, akkor az után már nem.
2012. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na lássuk jól értem e: ha a Páromé az adókedvezmény,akkor én igényelhetném,ha meg állapítanák a jogosultságomat a Tgyás-ra?

Ha ezt jóváhagyja a kormány,akkor vajon ezen is az én esetemben annyit ül az Oep,mint most a Tgyás elbírálásán- munkáltató híján?


Köszönöm a felvilágosítást!! Szép estét!!


Üdv: 3 lányos

2012. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de ennyit ülni a tgyáson, sosem hallottam..... Marha jó. Kitartás!
2012. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igyekszem.
2012. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!