Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt ruhában miért van...

Használt ruhában miért van 1-2 anyuka elszállva az árakban?

Figyelt kérdés

Egyik anyuka tanácsolta itt nekem, hogy facebook-on hirdessem a kinőtt ruhákat, mutatott is 1-2 csoportot.

Volt olyan, ami után érdeklődtem és kaptam is róluk képet. Oké, hogy szép állapotban van, de 3 db sima hosszú ujjú bodyban mi kerül 2000 HUF-ba?!

Hozzárakok még 500 forintot (ami kb a postaköltség lenne) és vádiujjat veszek.


Teszveszen is nézelődtem, ott legalább értelmes árakat adnak érte ..

Ennyire hó vége lenne pár anyukának?!

Én is árulok, de eszembe nem jutna elkérni 2000 HUF-ot.

Vagy lehet, velem van a gond!?!?! (Gondolom igen!)


2012. jan. 24. 07:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

[link]


És még van ez is.


Na szóval .. érdekes dolgok vannak. Oké, hogy MO-n a használt ruháké lesz a jövő, de én még mindig úgy gondolom, hogy egymást azért ne nézzük már hülyének!


Nyilván, aki tapasztalatlan az úgyis összevásárol mindent - mint pl. én és a párom -, de akinek van tapasztalata és fogalma a dolgokról az viszont nem fog...

2012. jan. 24. 13:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a linkeket.
2012. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!