Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reszketek a gyerekvállalástól,...

Reszketek a gyerekvállalástól, ez normális?

Figyelt kérdés
24 nő
2012. jan. 25. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, de 24 évesen még elmegy. Én 35 vagyok... :(
2012. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok 24 éves érez még így. Majd ha eljön az idő, akkor azon reszketsz, hogy mikor jön már a baba.

A nők általában bekattannak és egyszer csak nagyon akarnak babát, majd nálad is eljön ez, addig meg élj, utazgass, sportolj, táncolj, olvass, aludj, kirándulj, légy szerelmes, nézz tvt, lógj a barátaiddal, vásárolgass,építs karriert valósítsd meg önmagad, vagy tudom is én...de ezen annyira fölösleges reszketni..

És ha nálad nem lesz kattanás, akkor nem lesz gyereked. Ilyen is volt már a történelemben...

2012. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) utolsó... köszönöm. :)
2012. jan. 25. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
24 évesen még én sem akartam gyereket, de tudtam, hogy lesz, de akkor még nem álltam készen rá. Rá két évre terhes lettem, és most 28 évesen a második babát szeretnénk. Ahogyan az utolsó is írta, lehet eljön majd az az idő, hogy minden vágyad egy baba lesz. ;-)
2012. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem vágyat rá ennyi idősen, aztán 25 évesen terhes lettem, és minden megváltozott. Másra se tudtam gondolni, csak a babára. Viszont a szüléstől rettegtem, és még most is rosszul vagyok, ha rágondolok, pedig azóta már mégegyszer szültem. (mindegyiket császárral). Ilyenek vagyunk mi nők.
2012. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggodj,szerintem normalis.

Raersz meg ezzel foglalkozni. Aztan lehet,hogy 2 ev mulva teljes pal fordulas es szeretnel. Nem kell ezt eroltetni.

Amig fiatal vagy addig elvezd ki a fuggetlen es gondtalan eletedet mert az anyasag az egy eletre szol. Ha meg nem erzed magad kesznek ra akkor folodleges eroltetni.

Mondom ezt en 23 evesen ugy,hogy van egy 2,5 eves fiam es 4 hetes terhes vagyok :)

De en koran szerettem volna szulni es a ferjem 8 evvel idosebb nalam. Az anyagiak meg adottak voltak.

De az en volt osztalytarsaim 80% hallani se akar meg gyerekrol,csaladrol. Es ez igy van jol :)

2012. jan. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!