Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeked van, miért...

Hány gyermeked van, miért annyi amennyi, mennyi idősek, milyen neműek, tervezel-e még babát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 10:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
2, mindig is 2 gyereket terveztem, 3 nekem már sok, nekem 2 az ideális minden szempontból. 5 éves kisfiú és 2 éves kislány. Nem szeretnénk többet.
2012. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy van, négy éves, fiú.

Mivel egyedül nevelem, egyelőre kizárt, hogy testvére szülessen, de amúgy sem terveznék most több babát, előbb a diplomám legyen meg, aztán dolgozni szeretnék a szakmában pár évet, és utána, ha minden feltétel adott, akkor esetleg szeretnék még, de ehhez elsősorban egy apa kéne, na meg mondom, a szakmában szeretném előbb megvetni a lábam. Még két év, mire el tudok kezdeni dolgozni, leszek 29 éves, mire azt mondom, hogy már két éve dolgozom (ha minden összejön), de utána azért örülnék, ha lenne kistesó. Ha kívánságműsor lenne, akkor azt mondanám, hogy legyen lány, de hát ez nem megrendelésre megy :)

2012. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

1 lányom van, 16 hónapos.

Még egy babát tervezünk, majd 2-3-4 év múlva.

Mindig is két gyereket szerettem volna, picit nagyobb korkülönbséggel.

2012. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 hónapos kislányom van.Pár évvl ezelött 5 gyereket akartam,mára már megondoltam magam.Imádom és boldoggá tesz engem ez az EGY kislány is,kitelyesedve érzem magam mellette,több nem kell a boldogsághoz.
2012. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
3 gyermekem van, mindig is négyet szerettem volna, de 35 fölött már nem akarok szülni, ezért marad a 3 :)
2012. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerkőc, 4 éves fiú, 2 éves lány

Ennyit terveztünk, nem lesz több gyerekünk. Úgy érzem igy teljes az életünk, nem hiszem h valaki még beleférne. Boldogok vagyunk igy.

2012. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 2 eves fiam van es szegyenlem, hogy ezt kell irnom de ugy erzem, hogy 1 gyerekre van kapacitasom. Ertsetek ezalatt mindent: turelem, ido, penz, hely, kor, esz... kiveve a szivet. :) Ugyhogy mi megallunk az 1-nel. Neha eszembe jut, hogy jo lenne egy kisteso de boldognak igy is boldog vagyok.
2012. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
1 lányunk van és valószínű nem lesz testvére.Igazándiból sosem terveztem,hány gyerekem lesz,azt tudtam,hogy 1 biztos.Mi jól vagyunk így hárman.Sokszor sajnos még hozzá sincs igazán türelmem.
2012. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kisfiú, 16 hós kislány, jövőre szeretnénk még egy babàt.
2012. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

valaha azt mondtam, jöjjön amennyi csak akar! :D Gyerek voltam, és már belátom, hogy ez nem így működik.


Amikor férjhez mentem, azt beszéltük a férjemmel, hogy 3, esetleg 4 gyerek legyen.

Ikerterhes lettem, és a várandósság meg sok ezzel járó dolog megviselte annyira a szervezetemet, az egészségemet, hogy már csak 1 babát tervezek a két kisfiúnk mellé. Ezen kívül be kellett látnunk, hogy anyagilag is elég lesz a három, őket még fel tudjuk szépen nevelni.

2012. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!