Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrbe a Kyncs központba meg...

Győrbe a Kyncs központba meg tudták mondani valakinek a 12 hetes UH-n a baba nemét is esetleg?

Figyelt kérdés
Nem ez a legfontosabb persze,csak nálunk lehetséges fiú ágon öröklődő veseprobléma kialakulása és megnyugtatóbb lenne minél előbb tudni a nemét,és hogy minden rendbe van-e vele.
2012. jan. 14. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
én ugy tudom a baba fekvésétöl függ. én kedden megyek uh-ra 20hetes :)
2012. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pető Vivien ***** válasza:

Szia!

Nem tudják megmondani, még 12 hetesen, azt fogja mondani a doki,hogy 20.heti ultrahangon kérdezz rá :)

Egy élmény lesz egyébként az ultrahang :)

Mi sírtunk a férjemmel (az első babát várjuk)

23 hkm

2012. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk megmondták! azt mondta az orvos hogy kisfiú!bár a mi babánk nagyon szépen helyezkedett, az orvos is megdícsérte, valószínű ezért is sikerült!:)
2012. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kisfiúnkat 17.hetesen mondták meg egy sima uh-n,még csak nem is terhesgondozáson.gondoltam,hogy fekvéstől is függ,hát akkor reménykedünk egy kicsit.Bár tippelgetést nem szeretnék,nehogy beleéljük valamibe magunkat.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 14. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a kyncsben a 12hetes uh-on, hogy felejtsük el a20. hétig ( páromnak ez volt az első kérdése :) mi is megyünk vissza 4d-re olyan 3hét múlva 20hetesen.
2012. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor a kyncsben 20 hetesen csinálják a 4d-t?Mi még nem tartunk ott,11 hetes vagyok.A kisfiammal meg nem voltunk 4d-n,de most szeretnénk menni majd.Az árát nem tudjátok kb.?

Mi a hölgyhöz kaptunk időpontot,az aszisztens azt mondta,hogy Ő a legprecízebb,és mivel egy faluban lakunk és jól is merjük egymást,elhittük neki:)

2012. jan. 14. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
15ezer, én hétfőn jelentkezek be, párom unokahúga meg tegnap jelentkezett be :) ő mondta és állítólag adnak ajándékot...most emelték nemrég az árat, szerintem azért. Amúgy a kórházban is ennyi, gondolom akkor máshol is. Már alig várom én is, hogy mehessünk :)
2012. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk se mondtak meg akkor meg nem nagyon lehet tudni de nekem pl csak 36heti 4d-n mutatta meg magát ott a kyncsben
2012. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!