Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideje ismertétek a...

Mennyi ideje ismertétek a párotokat, amikor megfogant az első gyermeketek?

Figyelt kérdés
Ismertek esetleg olyat, akiknél elég hamar összejött (néhány hónap után becsusszant) a baba és ennek ellenére jól megvannak hosszabb ideje már?
2012. jan. 30. 10:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
két és fél év után de mire megszületett még csak 23 évesek voltunk mindketten, most vagyunk 30 évesek és van egy 4 hónapos babánk is azóta, egy nagyobb hullámvölgy azért volt mikor 3 éves volt a fiunk de akkor nekem már sok volt az itthonlét és minden megjavult mikor visszamentem dolgozni. Most nagyon boldogok vagyunk együtt teljes a család, bár kezdjük úgy érezni talán elférne majd még egy baba...
2012. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mi 2006-ban találkoztunk először, aztán 3 évig nem. 2010 márciusban elkezdtünk járni, májusban összeköltözés, és még abban a hónapban teherbe estem. (A baba elment) Júliusban lánykérés, szeptemberben esküvő. Innentől próbálkoztunk a babával, decemberben megfogant, 2011. szeptemberében született. :)
2012. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Kb. fél éve ismertük egymást, amikor összejöttünk, rá 7 hónapra lettem terhes, vagyis az 1. évfordulónkon már pocakos voltam.

Idén leszünk 7 évesek együtt, nemrég volt 5 éves a nagyobbik fiúnk és 2 a kicsi.

Jelenleg jól megvagyunk, de azért voltak hullámvölgyek.

Én csak azt sajnálom, hogy a gyerekek előtt nem éltünk együtt külön a szülőktől. Hiányzik az fajta a szabadság.

Bár lehet, hogy akkor együtt sem maradtunk volna, mert a gyerekek előtt én nagyon más voltam, teljesen átértékelődött bennem azóta szinte minden. A párom néhány jó tulajdonságát is csak azóta értékelem, mióta apa lett, előtte inkább idegesítőnek tartottam.

Szóval nekünk nagyon jót tettek a gyerekek :)

2012. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Mi 2009 júliusában jöttünk össze.

2011 novemberében terhes lettem, tervezett baba volt.

Amúgy addig is jó volt, mert éltünk együtt kettesben 2 évet addig kihasználtunk minden kettesben eltöltött időt. Most még van maradék fél évünk. :)

2012. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
6 éve voltunk akkor együtt. Azért egy gyerek nem játék, én 5 év együttélés alatt nem is vállalnám. Persze vannak szabályt erősítő kivételek, ahol működik, de nekem teljesen jó így.
2012. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
2008 júniusban jöttünk össze, 2010 augusztusában született az első lányunk,és most 2012 áprilisában fog a második. :)
2012. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
12 éve voltunk együtt, mikor megszületett a fiunk.
2012. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

1998-ban jöttünk össze. 2005-ben volt az esküvőnk. 2008-ban fogant az első gyermek, 2011-ben a második.


Szóval mi eléggé összeszokott páros voltunk már. :)

2012. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

6 éve ismertük egymást,ebből 5 éve együtt éltünk mikor megszületett a kisfiunk aki most 2,5 éves.Nem házasodtunk össze,az a jövő titka hogy összefogunk e.

A barátnőm és a párja anno 4-5 hónapja ismerte egymást mikor megfogant a baba.Gondolkodtak hogy megtartsák e mert még ők is fiatalok voltak nem csak a kapcsolat.Aztán megtartották,még akkor össze is esküdtek,ennek már vagy 10 éve,és most várják a kistesót,tehát az ő történetük szép:)

2012. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk 1 hónap után fogant meg a lányunk.Igen,gyors volt a tempó de Mi éreztük már az első találkozásunkkor,hogy nem csupán egy kaland leszünk egymásnak.Ez 8 éve volt,azóta van még 2 gyermekünk.Jól megvagyunk így teljes a család.Bár nem hiszem,hogy sok köze van egymáshoz a kettönek.Persze sok rá a példa,hogy hamar teherbe esik a nő és akár már a terheség alatt is szét mehetnek na de van aki 10-15 év múlva válik el.
2012. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!