Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A zokniban, vagy a zokni...

A zokniban, vagy a zokni nélkül alvásra szavazol?

Figyelt kérdés
Légyszi írd le azt is, hogy hány éves a gyereked.
2012. jan. 30. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

7 hónapos. Eddig talpas rugiban aludt. Most ujjatlan body+ 2részes pizsi +hálózsák.

Nem adok rá éjszakára zoknit.

2012. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3,5 évesem zokniban alszik azon egyszerű oknál fogva, hogy a takaró nem marad meg rajta. Ha nem rúgná le magáról, akkor zokni nélkül aludna.

Nyáron takaró és zokni nélkül :)

2012. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn arra szavazok ami a szokás a családban.


nálunk zokni nélküliség és el sem tudom képzelni hogy zoknit adnék a gyerekre. habár talpas pizsije nekünk is van.


de ha náltok zoknis alvás a megszokott te el sem tudod képzelni zokni nélkül.

2012. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányom (4.5) néha igényli a zokniban alvást, de egyre ritkábban. 1 éve viszont még nyáron is zokniban aludt, mert így volt neki jó.

Kisebbik lányom (1.5) ha nem talpas rugiban vagy hálózsákban alszik akkor zoknit kap, mivel állandóan kitakarózik és félnék, hogy felfázik.

Én (32) zokni nélkül alszom :)

2012. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos, mindig is zokni nélkül aludt, most is. Hálózsákban. Korábban volt olyan verzió is, hogy talpas rugiban, amikor melegebb volt, és nem kellett hálózsák. Nyáron meg csak egy rövid ujjú bodyban.
2012. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 éves korig talpas rugdalózóban aludt, azóta zokni nélkül, pizsamában. 3 éves elmúlt. Mi sem aludtunk soha zokniban, a gyerek is úgy van szoktatva :)


A takarót nem rúgja le, mert fél éve rájöttem, hogy ha felnőtt méretű paplant használunk, abból akármerre is forgolódik, nem tud kitakarózni :)

2012. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp zokniban, gyakran kitakarózik. 2 éves 4 hónapos.
2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szintén 2 év 4 hónapos a fiam, sosem aludt zokniban, ahogy én sem. Néha kitakarózik, volt már, hogy éjjel bepisilt, amit csak reggel vettünk észre, mégsem fázott még meg, 22 fok van nappal a szobában, kertes ház központi fűtéssel, reggelre 18-20 fok van.

Tavaly május óta nem látta doki betegség miatt...

2012. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!