Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a bolhákkal? Nem...

Mit kezdjek a bolhákkal? Nem tudom jó helyre írom e a kérdést, vagy az állatok témakőrbe kellett volna. De hátha itt is választ találok.

Figyelt kérdés

Anyósomékkal kétgenerációs házban élünk, ők lenn, mi fönn.

Lenn benn van a lakásban a kutya, hozzánk még a lépcsőházba sem engedem be, mert állapotos vagyok, napokon belül babánk születik.

DE!Tegnap is találtam két bolhát a lakásban,és a gyerekszobában,meg mindenfelé találok kutyaszőrt.Már frászt kapok!Mit tudnék tenni?Valami ötlet?


2009. máj. 31. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az unokám macskája miatt volt ilyen gondom.Semmilyen bolhaírtó nem vált be.Azután eszembe jutott nagymamám módszere.Mindent,ahol a bolhák voltak lemostam majdnem tiszta ecettel,a kárpitos bútorokat is.Azóta nincs bolha.
2009. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kipróbálom.
2009. máj. 31. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bolhanyakövet rá!Vagy lehet kapni cseppeket a kutya nyakára kell önteni,állatorvos tuti tudja mi az.Jajj,nem lennék a helyedbe,de hátha az ecetes cucc bejön.Könnyű szülést kívánok.:)
2009. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Insecticid 2000 a neve, nálunk 3 hónap / ! / alatt teljesen kiirtotta. kemény menet lesz készülj fel, de kitatás!

Kb. 2 litert vegyetek meg ebből a szerből és ha lehet keressétek meg a bolhafészket. A többi praktika nálunk semmit nem ért. Emellett sok takarítás.

2009. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ez az Insecticid 2000 használható lakásban is ahol baba van?És ha a bolhafészek konkrétan a kutya,akkor őt kell ezzel befújni/szórni?
2009. máj. 31. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre sajna rá kéne szánni némi pénzt! A kutyából is kikell írtani a bolhát, és a környezetét is ki kell bolhátlanítani. Menj el egy állatboltba, ot adnak szereket mindkettőre!

2009. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!