Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan fogytatok le...

Anyukák, hogyan fogytatok le szülés után?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerencsém volt, olyan az alkatom, hogy a szoptatás lefogyasztott.
2012. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem sajnos a szoptatás nem fogyaszt. Most azzal próbálkozom, hogy nem eszek kenyeret és mindenből kevesebbet eszek. Na meg nincs édesség :(
2012. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Moira!

Mit eszel kenyér helyett? Vagy hogy néz ki pl. egy reggelid? Hogy lehet megoldani a kenyérmentességet?

2012. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális mennyiségű kétszersültet. Pl virslit ki lehet bírni kenyér nélkül is, vagy a rántottát is ha szárazra sütöd akkor elmegy kenyér nélkül. Aztán még gabonapelyhet szoktam reggelizni.
2012. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 11 kg-ot híztam, szüléssel lement 7 kg, a "maradék" pedig magától pár hét alatt, talán 1-1,5 kg plusz van még rajtam,két és fél hónapja szültem, de az nem vészes, mert nem látszik. Szerintem egyénfüggő, hogy kinek mi válik be, mivel tud lefogyni.Diétázni úgy tudom nem szabad szoptatás alatt. Elkezdtem tornázni pár hete, egyszerűbb gyakorlatokat végzek, szerintem az sokat segít, és nagyon jól is esik. Persze megerőltetni nem szabad magad, majd szép lassan lemennek azok a kilók:)Elvégre 9 hónap alatt jöttek fel,ne várja senki, hogy hipp-hopp el is tűnjenek...:)
2012. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam, nem fogytam. Csak utána, de nem is kimondott diétával. Talán akkor fogytam igazán, amikor a gyerkőcre is főzni kellett. Leginkább a leveseket szerette, azaz szereti, így én is mindig levest ettem. Sokat sétáltam (babakocsi tologatás). És a hobbimat is heti egyszer ismét el tudtam kezdeni, űzni (lovaglás). Mindez kb a fiam 2 éves kora körül történt. Addig tartottam a súlyom, ill. nagyon lassan fogytam.
2012. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Futással és tudatos táplálkozással (elhagytam a cukrot, lisztet, olaj nélkül készítettem az ételeket stb.), 3 szülésen vagyok túl, mindhárom után visszanyertem az eredeti alakomat.
2012. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

itt hagyott a férjem két gyerekkel (3 éves és 1 éves most) 5 hónapja.

15 kiót fogytam egy hét alatt.

Senkinek nem ajánlom a körülményekre való tekintettel...

2012. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó, sajnálom :(

én is a szoptatástól, de túl sokat, 48 kiló vagyok, betegnek szoktak nézni.

2012. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 12:19


Nagyon sajnálom :(((

2012. febr. 1. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!