Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha férjetek, gyermeke...

Anyukák! Ha férjetek, gyermeketek apja kezet emelne rátok (megütne, karotokat csavargatná) hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

összepakolnék és elhagynám.....nem szeretném az életemet egy agresszív emberre pazarolni......


Talán bántott a férjed?????

2012. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy költözzön haza az anyjához...
2012. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

7 év után összepakoltam a gyerekeket és elhagytam.

Persze nem ütött folyamatosan, de egy-két alkalommal kezet emelt rám. Sok más probléma is volt, így különváltak útjaink.

2012. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

a második válaszoló tetszett nagyon.


szerintem ha valaki pár évet együtt van a férjével ez már kiderül.


férjem a kpacsolatunk elején egyszer vállon ütött. hülyéskedtünk én ráütöttem a seggére ö meg viccböl vissza kézzel a vállamra csak hogy az ö kéznyoma ott maradt. mivel nem szándékos volt csak gyerekes akkor közöltem vele ha csak 1x ilyen elöfordul akkor fel is út le is út. azóta még kezét sem emelte meg, szerintem eszébe sem juttt volna. gyerekünket sem ütné meg.


de szerintme ez nem házasság gyerekek után jön elö hanem már elötte.

2012. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem elhagynám, hanem én dobnám ki őt a lakásunkból. Eleget láttam anyámat, ahogy éveken át tűrte a verést!

Nem lennék olyan hülye, hogy egy szál ruhában meneküljek a gyerekkel, inkább a férjem cuccait tenném ki, zárcsere, azonnal válás.

Bár, ez nálunk szerencsére elképzelhetetlen, hogy bántson. Házasság előtt is évekig együtt éltünk, alaposan kiismertem, ha felbosszantják, inkább magában morog, közöttünk nem is szoktak olyan viták lenni, ami esetleg tettlegességig fajuljon.

2012. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megdöbbentene és biztos, hogy félelmet is keltene bennem. Számomra elképzelhetetlen, hogy ilyen történjen. De volt már olyan dolog az életemben többször is amiről azt gondoltam, hogy "ez csak másokkal történik", velünk?, lehetetlen... és mégis megtörtént.


Veled történt ez?

2012. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan kidobnám/elhagynám. Erre nincs mentség, és sajnos aki ilyet megtesz egyszer, máskor is meg fogja tenni. És még az a „szerencse”, ha a gyerekét nem veri majd.
2012. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 krisztivan ***** válasza:
35%
Először felindultságomban visszaütnék.Aztán szépen kidobnám a lakásból.Szerencsére nem választok ilyen embert páromnak:-))
2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos velem történt.

Igaz, mindig vita után, azaz vita közben. Elismerem nekem is nagy a szám és nagyon tudok veszekedni ha igazam van, de szerintem akkor sincs joga senkinek megütni, ha éppen füstöl az agya a méregtől.

Első alkalommal csak jól odanyomta az öklét a halántékom fölé, nem mondhatnám éppen ütésnek, de még pár napig éreztem a helyét. Akkor megmondtam neki, hogy ha még egyszer megtörténik akkor elmegyünk. Most nemrég pedig ugyancsak egy vita alkalmával, mikor az alvó gyereket akartam másik szobába vinni, mert nem voltam hajlandó mellé (a férjem mellé) lefeküdni, akkor a karomat fogta meg és jól hátracsavarta, hogy mai napig is ha jobban megerőltetem, akkor érzem a szorításnak, csavarásnak a helyét. Ekkor is előrevetítettem, hogy itt hagyom. Azóta pedig zsarol, hogy öngyilkos lesz, hogy ha elmegyek nem lesz egy nyugodt percem, stb.

A gyerek ezeket nem látta, imádja az apját, de mi van velem?

2012. febr. 2. 14:31
 10/22 timike26 ***** válasza:
53%
asszem leutnèm vagy leszurnàm.ez màr jogos onvèdelem.ne hagyd magad.(ja ès nem vèletlen nem irtam hogy jeletsd fel stb,mert a hivatalok nem segitenek(tapasztalat,anyàmat apàm vèresre verte,volt hogy 2 szer jott ki a rendor,aztàn el is ment)
2012. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!