Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha férjetek, gyermeke...

Anyukák! Ha férjetek, gyermeketek apja kezet emelne rátok (megütne, karotokat csavargatná) hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez talán az egyetlen dolog házasságban, kapcsolatban, ami megbocsájthatatlan. Azaz meg lehet éppen, de minek? Örök igazság: aki egyszer megtette, máskor is meg fogja.

A gyerek miatt főleg nem szabad ilyen helyzetben maradni, annál súlyosabb lelki sérülést gyerek nem szenvedhet el, mint amit a testi erőszak látványa, átélése okoz benne.

Ahogy a férjed viselkedik, sajnos mindenképp a házasságod végét jelenti, hogy meddig tűrsz még, csak attól függ, mikor tudod ezt elfogadni magadban. De ez jobb nem lesz, ezt tudnod kell.

2012. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hagyd el őt minél előbb!Aki ilyet tesz a feleségével,az egyszer majd a gyerekével is megteszi.Agresszív állat!Főleg ha már nem szereted,akkor csak a gyerek miatt ne legyél vele együtt,mert a kicsinek sem jó ha érződik az otthoni feszültség.Egyébként mi is hitelben vagyunk,és hó végén alig marad pénz pelenkára a kicsinek,tejet csak a kávéba teszünk,és még sorolhatnám mi mindenről kellett lemondanunk.A párom is egymaga tart el minket,reggeltől estig dolgozik,és most ráadásul még az autónkról is lelopta valami degenerált a rendszámot,úgyhogy BKV-zhat ami plussz másfél órával megrövidíti az itthon tölthető óráit.Ő is ki van és sokszor sík ideg,néha mi is veszekszünk,pl. minek vettem annyi felvágottat,vagy miért megyek el megint fodrászhoz.De még sosem ütött meg.Igaz annyira még sosem húztam fel,hogy ilyet tegyen.Egyszer volt,hogy mérgében beleboxolt az autójában lévő rádióba jól össze is törte,de akkor tényleg nagyon pipa volt.Nem én húztam fel hanem az apja.Néztem is nagyot,mert nem szokott ilyen lenni.De én még ezt sem tűrném el a közös otthonunkban,hogy bármit is tönkretegyen.Szóval ne engedd ,hagyd el sürgősen.
2012. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!