Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben hozzam haza a picit?

Miben hozzam haza a picit?

Figyelt kérdés

Júni 10-re vagyok kiirva,most készitem a ruhákat,amiben hazahozzuk a kórházból. Egyik nap dög meleg van,másik nap hideg. Mit készitsek neki? Tegyek több mindent inkább,hogy a páromnak ne kelljen keresgetni, és majd a kórházban válogatok,mit adjak rá?

Ha meleg van rövid ujjú body,hosszú ujjú rugi, vékony sapi elég? Ha hüvösebb van + kocsikabát ? Vékonyabb takarót mindenképp viszek. Igy jó lesz?

Ja és hordozóban,autóval hozzuk haza.


2009. máj. 31. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meleg időre elég, amiket írtál, de én ezek mellé még bekészítettem egy vékonyka pulcsit, ha esne az eső. Ha viszont ilyen pocsék idő lesz, mint ma, akkor legyen nálad egy kocsikabát. Takaró úgyis kell, legfeljebb ha nagyon meleg lesz, elég egy textilpelus is rá. Én ezekkel készülök, jún.8-ra várom a kislányomat.
2009. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is több mindent raktam oda, És a kórházba el tudtam, dönteni, hogy mit kell ráadni!
2009. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!