Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik együtt alszanak gyerekeik...

Akik együtt alszanak gyerekeikkel! Ti hogy oldjátok meg a szexet Apával?

Figyelt kérdés
Igazából ötleteket várok,mert nagyon ritkán sikerül összehoznunk,jó ha havi 1x.És kérlek ne azt írjátok,hogy tegyem külön a gyereket,mert sajnos nincs hova...
2012. febr. 3. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kislányom a mi szobánkban alszik,saját kiságyában.Megvárjuk míg elalszik és akkor vagyunk együtt a férjemmel.Vagy a fürdőben.
2012. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mennyi idős a lányod?

Eddig mi is így csináltuk,de már másfél éves és nagyon "eszénél"van.Úgyhogy nem merjük,nehogy meglásson,meghaljon valamit.

2012. febr. 3. 14:12
 13/18 nacebee ***** válasza:
mi anyósékkal lakunk és csak a szoba van.este ha elalszik letakarjuk a kiságyat is mert néha csak kinyitja a szmét és alszik is tovább.ha csak mi vagyunk a gyerekkel otthon akkor is csak akkor csináljuk ha alszik de akkor a nappaliban
2012. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát az tuti, hogy egy ez a legjobb fogamzásgátló, viszont mi babaprojectbe vagyunk és nehéz, valahogy mindig ovu körül a legraplisabb.
2012. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem mindig az jut eszembe ,hogy mi a fenéért adtam ki 44 ezer forintot Mirena spirálra....
2012. febr. 3. 17:11
 16/18 anonim ***** válasza:

11.-vagyok

22hónapos a kislányom.De mi is letakarjuk a kiságy oldalát de nem csak a szex miatt hanem ha megébred és látja hogy megy a tv akkor nem alszik tovább.

2012. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia.Amikor a gyerek elaludt,törülközőt terítettem arra az oldalra,ami felénk volt(sarokban volt az ágya.Pl.amikor törülközőt mostam erre tök jó volt:-)
2012. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Elég "speciális" a helyzetünk...az a baj,hogy már szinte bele sem merünk kezdeni,mert úgyis ébred,vagy valami történik....


Nagyon nehéz ez....

2012. febr. 4. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!