Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a havi bevételetek, és...

Mennyi a havi bevételetek, és ebből mennyi marad amit félreteszel?

Figyelt kérdés
-hányan vagytok, miben laktok és hol?
2012. febr. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bevétel kb. 270 ezer. 3-an vagyunk, a babánk 8 hetes. Saját családi házban lakunk!

Havonta 10 ezret mindenképpen félreteszünk!

2012. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A bevételünk nagyon változó.: 250-700 ezer Ft-ig.

Kiadásaink: 125.000 lakáshitel, 25.000 személyi kölcsön, 7-60-70.000 állandó kiadás: rezsi, számlák, ovi, autó stb.

Félretenni van hogy semmit nem tudunk, de van olyan hónap is, hogy 200.000 Ft megmarad.

2 felnőtt + 2 gyerek

Kisváros külterületén, falusi övezetben élünk hitellel terhelt családi házban.

2012. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi 5 fős család vagyunk, férjem és 3 gyerek. Havi átlagban kb. 400.000 Ft-ot költünk.

Ha több a bevételünk, akkor az e feletti részt félretesszük. Ha kevesebb, vagy ha bejön valami extra kiadás, akkor a félretett pénzből tudunk pótolni. Nyaralás, utazás ill. nagyobb dolgok, tartós háztartási gépek vásárlása (pl. új mosógép) ugyancsak a megtakarításból megy. Budapesten élünk társasházban, kevés dolgozói hitel van rajta (kb. 400ezer, idén le is fog járni).

2012. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek (1 és 4 évesek), 2 felnőtt.

Bevétel kb 350-400 ezer. Lakáshitel + plusz rezsi 200 ezer felett, a többi általában elmegy, ja rezsiben nincs benn a közlekedés, min 30 ezer benzinre havonta (vidékre járunk havi 1× szüleinkhez)

Saját ház hitellel, Pest megyében


Félretenni annyit tudunk, hogy 4 éve kötöttünk egy életbiztosítást, amiben már a gyerekek is benne vannak, ennek nagy része megtakarítás, kb havi 20 ezer,(ezt a rezsibe számoltam) ehhez most már bármikor hozzányúlhatunk ha szükség lenne rá, nem nagy összeg, kb 450 ezer ft jelenleg, de jó tudni, hogy van.

2012. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

200 ezer. Félretenni nem tudunk. A hónap végén már a zsebeket forgatjuk.

Hárman vagyunk, egy borsodi kis faluban élünk albérletben.

Egyébként van félretetett pénzünk, de az olyan, ami 1 összegben jött. (pl. férjem ruhapénze - amíg kapott, adóvisszatér...) Ez leginkább téli tüzelőre, vagy egy váratlan nagyobb kiadásra - ha vmi elromlik, és venni kell újat - van eltéve.

2012. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most mi is mindent összeírunk, mert annyira lehetetlennek tűnik nekem, hogy kb 350e ft-ot elköltünk. Hitel nincs, 4en vagyunk 2 kutyával egy családiházban. De ahogy elnézem, mindenki költ rendesen. Csak tudnám, hogy hogy a francba emelkedhettek meg az árak úgy, hog az eddig 12 e ft-ért vásárolt dolgok most minimum 20 e ft-ba kerülnek.
2012. febr. 4. 07:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Bevételünk kb 400ezer, de ebből kinn külföldön egy albi(kinn dolgozik a párom), itt egy albi, rezsik, kocsi nincs, nekem nincs állásom, 3-an vagyunk, félretenni nem tudunk, de pont kényelmesen megélünk.
2012. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 betta55 ***** válasza:
Bevételünk: 185.000 Ft. Hárman lakunk egy falusi új építésű családi házban. Kiadás: lakáshitel: 55.000 Ft.,rezsi ktg. 40.000, kaja: 30.000, benzinre már csak 10.000 jut, a babára havonta kb. 20.000-25.000, ha negyedév van jön a biztosítási csekk, akkor nem tudunk félrerakni semmit, egyébként 10-15 ezret,de az elmegy a következő évben fára!Belehet osztani a keveset is, igaz nem élünk nagy lábon.
2012. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-en vagyunk,és gyes+csp 74ezer,+apa fizetése kb 120-130ezer.Durván 200ezer.Hitelek 45ezer,rezsi 50-60ezer között,félreteszünk össz:16ezer ft-ot.Nagyon erősen kell gondolkodnom mikor mit vegyek,ami tényleg muszáj.

Nem panaszkodok,másnak sajnos ennyi sincs.Pár hónapon belül lejár kettő hitelünk,azt már nagyon várom,számolom a napokat.Mindenkinek kellemes hétvégét.

2012. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

200 ezer a bevételünk, hárman vagyunk. Majdnem éhen halunk belőle. Budapesten lakunk albérletben, ami kapásból 70 ezer ft. Van még személyi hitelünk meg hitelkártyánk, az 42 ezer ft. És akkor még nem vettünk tisztítószereket, tusfürdőt, wc papírt, kaját, ruhát... plusz mindig jön valami extra kiadás, ezt megfigyeltem. Vagy tartozunk valakinek, vagy beteg lesz valaki, vagy itt van a sulim amit ki kell fizetni... ez egyszerűen katasztrófa :(

Most is megjött a gyesem plusz csp, abból kb. már csak 1 ezres van. 19 ezer forintot költöttünk alap élelmiszerekre, 10 ezer ft volt a dm-ben a pelenka, törlőkendő, wc papír, öblítő, sampon, borotvazselé... mást nem is vettem. A patikában 3500 forintot hagytam ott mert nagyon fel vagyok fázva. És el is ment a pénzem... félretenni abszolút nem tudunk.

2012. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!