Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák. Ti mit...

Otthon lévő anyukák. Ti mit csiáltok otthon, hogy plusz bevételetek legyen?

Figyelt kérdés
Mostanában kicsit megváltozott az anyagi hátterünk és kéne valami itthoni munka, de nem interneten végzendő, mert az mind átverés. Most gyerekszobába csinálok mesefigurás dekorációkat, de az nem hoz túl sok pénzt. Olyan haszontalannak érzem magam.Tudnátok valamit ajánlani, mivel lehetne pénzt keresni?
2009. nov. 21. 19:39
 1/9 anonim válasza:
horgolás
2009. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
anya sokat dolgozott otthon, terítőket hímzett egy kisvállalkozónak, vessző tálcákat font, kosarat kötött, fülbevalót készített gyöngyből (bedolgozás). De fordíthatsz is szövegeket, ha jól beszélsz valamilyen nyelven. Vagy van otthonvégezhető adminisztrációs munka is. De ezeket is ki kell fogni, sajnos. S:
2009. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos az a baj, hogy nem találok sehol ilyen bedolgozásokat. Pedig mindig keresem. Sajnos nem beszélek jól idegen nyelven, épp csak megértetem magam.

Az administrációs munkákkal befürödtem sajnos, mind kamu volt.

2009. nov. 21. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Turiban megveszem a gyerekruhát-bálabontáskor hajnalban sorbanállok,utcai harcot vívok a jobb darabokért:))-,otthon kimosom,vasalom,és eladom teszveszen.Annyi bejön belőle,h a 4 gyerek komplett ruháztatása ingyen van,és havonta kb 20E a haszon mindenen felül.
2009. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó ötlete nagyon leleményes!!! És ez magadtól jutott eszedbe? Mindig irigyeltem az ilyen ötletgazdag embereket!!

Megkérdezem majd anyukámat hátha van még valami címe a korábbi bedolgozós munkáiból. Vidéken laksz egyébként? Mert anyu igen, ott tudod sokan ismerik egymást, és ha valaki pl meséli, hogy hímzőket keres, akkor esélyes, hogy ismer a másik valakit, aki jól hímez. De nagyrészt ő is újságban találta a munkáit, sok átverés között akad ami mégsem az. De pénzt nem éri meg kockáztatni!

2009. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pl. eladom a saját holmijainkat (helyet csinálok az újaknak), ezen kívül az FLP üzletében dolgozunk a férjemmel, így már szépen kiegészült a kassza még egy fizuval.


De kedves kérdező, a dekoráció nem egy rossz ötlet, ha picit részletezed, hogy hogyan készíted, és hol élsz, pár reklámötlettel szívesen segítek (teljesen ingyen, de csak privátban), hogy jobban működjön.


Ex-marketinges anyuka

2009. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

08:53 vagyok

Egy dolog fontos: ha pénzt kérnek tőled a felvilágosításért, tájékoztatásért, menekülj, mert le akarnak csak húzni.

2009. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, tanultam más kárából és pénzt nem küldök, még 1-2 száz forintot sem. Szigethalmon élek. Én is nézegetem az újságokat, de eddig semmi. Illetve varrónőket kerestek de sajna varrni se tudok profin és gépem sincs.:( De ez a turkálós ötlet nagyon tettszik.
2009. nov. 22. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is most szekrényürítést tartok, a csizmáim nagyon kelendőek. :) Sajna szülés óta nem tudok magassarkúban menni, pedig annyi szép cipellőm volt.
2009. nov. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!