Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok. nemetorsza...

Nagy bajban vagyok. nemetorszagban elek. megismertem egy spanyol fiut akitol terhes lettem. nagyon akart egy babat. ö egy hettel ezelott nyomtalanul eltunt szulei is engem kerdeznek hogy mit tudok rola. most megtartsam a babat vagy ne? 8 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tartsd meg! Hisz egy élet fejlődik benned nem olthatod ki!

Aki elveteti nem felejti el mindig utánaszámol, most lesz egy éves, most megy először iskolába, most érettségizik, tehát én ajánlom hogy tartsd meg.

2008. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tartsd meg!
2008. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne is gondolkodj rajta, szerintem is tartsd meg! Nagy boldogság és határtalan öröm lesz, meglátod. Még akkor is, ha most úgy tűnik, hogy nehéz lesz megbírkózni vele. Sokunknak olyan nehezen sikerül. :( Élvezd, hogy egy kis lélek növekszik benned! Sok boldogságot és jó döntést kívánok neked!
2008. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is tartsd meg a babát, ha nem kell nélkülöznie.. Ezt nem értem. A barátod tutda, hogy terhes vagy és eltűnt?? Hogyan tűnt el?? Ez elég szomorú lehet.... Mit gondolsz, hol lehet?? Nem hagyott semmit maga után?? Ez nagyon furcsa... Remélem, amar előkerül.
2008. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom hogy tartsd meg, hiszen nem ismerem a körülményeidet. Neked kell tudni, hogy mit akarsz. Ha adottak rá a körülmények, tehát nem fenyeget az a veszély, hogy babástul az utácra kerülsz, meg nem lesz mit ennetek, akkor az már jó. De a másik, ami fontos, hogy ha a fiú nem kerül elő, és egyedül kell felnevelned, képes leszel arra, hogy ne érezz keserűséget a gyerekkel szemben, amiért az apja elhagyott? Ha úgy érzed, képes vagy megbirkózni a feladattal, csak akkor tartsd meg, de ha van benned kétely és úgy érzed, hogy nem bírnád egyedül, nem tudnád gondját viselni, akkor azért nem érdemes egy babát megszülni. Szóval te tudod, hogy mi az, amire képes vagy.


Ja, mielőtt bárki azt mondaná, hogy én abortusz-párti vagyok, hát nem vagyok az. Én megtartottam a fiamat, pedig az ő apja is lelépett, nagyon jól meg is vagyunk ketten, de ha nincs ilyen szerencsém, hát ...

2008. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon szerettuk egymast.ez faj a legjobban a bizonytalansag.
2008. ápr. 6. 10:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vessetek a mokusok ele, de szerintem jegyeztesd elo magad az utolso lehetseges idopontra abortuszra. (meg van 3-max 4 heted)

Addig adj idot magadnak felfogni, es eldonteni, alaposan atgondolni.Az idopont nem jelenti, h el is kell menni.

Lehet, h addig elokerul a fiu is.

Ha ugy dontesz, vallalod, gratulalok, de ha ugy, nem tudod, en megertelek,

17 hetes kismama

2008. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
meghát.Majd előkerül egyzser
2008. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nemlehet hogy nem szabad akaratábol ment el? és ha elrabolták? te ere nemgondoltál?
2008. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kapsz 300 Eurot, vagy ha meloztal papiron, annak a 65%-t. Ugyis minden jo lesz!
2008. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!