Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből oldjuk meg a hozzávalókat?

Miből oldjuk meg a hozzávalókat?

Figyelt kérdés

Kisfiam már nagyon várta a havat. Nem tudtunk hóembert építeni, de meg kellett neki ígérni, mihelyst alkalmas lesz a hó építünk egy szépet.

Egész este azt tervezgettük, miből legyen kalapja, gombjai, stb. Szenünk nincs itthon, és fazekat sem szívesen áldoznék be.

Ti miket szoktatok felhasználni a tökéletes hóemberhez?


2012. febr. 4. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Gombok: kövek, falevél, esetleg kartonból vágtok ki kör alakokat és befestitek feketére


Kalap: szintén vastag kartonból egy nagy kör alak és egy hosszú téglalap alakú a kalap "oldala" vagy ha kisebbet csináltok akkor műanyag ételhordó doboza

2012. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi építettünk, a kalapja egy rossz fazék volt, de lehet akár egy homokozó vödör, vagy valami rossz edény amit nem sajnálsz. A szeme 2 nagy csavar volt, répa az orra. Apa szájat is csinált neki, egy hold alakú sütiszaggató forma volt. gombjai nem voltak, de sálat tettem a nyakába (amit levettem róla mikor bejöttünk és kimostam)
2012. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kalap: nagyméretű műanyag virágcserép, homokozóvödör

Gombok, szem, száj: kövek

orr: sárgarépa

Ha van esetleg kidobásra ítélt, rossz sálad, kendőd, jól mutat a nyakában.

Seprű nálunk egy kiszuperált régi vacak, de gallyakból is lehet.

2012. febr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!