Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adhatok enni hasmenéses...

Mit adhatok enni hasmenéses gyereknek?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy nem akarja megenni a piritóst, a krupmlit sem, pedig máskor meg eszi most meg.Virslit akar enni, meg szalámit, de nem hiszem,hogy ez most jót tenne a hasának. Tegnap este 4-szer ment a hasa, meg az éjszaka is egyszer, mióta felébredet még nem volt hasmenés.

Szerintetek mégis mit adjak neki enni? A piritósra tehek egy kis vajat? Mert,hogy végül is az is zsíros nem biztos,hogy jó ilyenkor,de hátha úgy megenné.


2012. febr. 5. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
orvosi szenet. utána valami könnyű kaja
2012. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Virslit zsömlével, pirítóssal ehet. Orvosi szénre nincs szükség, már megállt a hasmenése. Ebédre kaphat főtt krumplit, sovány húsból natúrszeletet. Szalámit, vajat nem igazán szabad most ennie. Nasizhat kekszet, ropit. Sok sok tea, almalé.
2012. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Off! Én a múltkor hánytam, a doki diétát javasolt, hogy ne egyek tejterméket és cukrosat, hát ilyet még nem hallottam, eddig én is a zsír és a nehéz fűszeres ételek kerülését tudtam. Szóval főtt krumpli, főtt répa. Szóval ami könnyen emészthető. A virsli elég fűszeres nem? A kisfiam olyan hagyma szagú szokott lenni utána. De ha azt kívánja, most úgysem enne sokat, nem?

Nekünk a doki a múltkor ezt javasaolta, nem tudom ismered-e?

[link]

2012. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A napokban az én fiamnak is diétáznia kellett, én levest adtam neki. Abban benne van minden, amit diéta alatt ehet, plusz folyadék is. Tettem bele krumplit, sárgarépát és egy kis rizst. Ezt jóízűen ette, és nem volt tőle semmi baja.
2012. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, végül csak evett pirítóst, és utánna még kekszet és ivott teát, az étvágyával igazából nem lenne gond, tegnap este neki állt jóizűen enni levest evett, volt benne egygy kis krumpli, répa és tarhonya, utánna meg krumplit evett natúr husival, nahát mindezek után már rohanni is kellett a wc-re, kétszer gyors egymás utánban.Úgyhogy emiatt ne nagyon mertem neki adni túl sokat enni,meg a virslit sem mertem neki adni bármennyire is szerette volna. A smecta port azt sajnos nem nagyon bírja, mikor egyszer régebben ment a hasa próbáltuk, de miután megitta ki is hányta, de csak akkor az egyszer hányt úgyhogy szerintem attól volt, nem is próbálkoztunk vele. Most reggel óta nem volt hasmenése , úgyhogy remélem rendbe jön.

Köszi mégegyszer mindenkinek.

2012. febr. 5. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is evett virslit ilyenkor.

Amúgy még az alma is jó, meg az étcsoki.

2012. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen probiotikumot is adsz most neki?
2012. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen Pro-Kid granulátumot adok neki.De úgy néz ki,hogy talán jobban van már, igaz egyszer ment a hasa, de evett egy kis krumplit meg főtt husit,és azóta még nem kellett a wc-re rohannia.
2012. febr. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!