Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan 4-es méretű pelenka,...

Van olyan 4-es méretű pelenka, ami nem 7-18 kg-is jó?

Figyelt kérdés
...vagy 10-20 kg-ig, vagy 9-18 kg-ig....? Nekem kicsit sok ez a 10-12 kg-os tól ig határ! Van egy kis különbség egy 7 és egy 18 kilós gyerek között! Nem??? :-/
2009. jún. 1. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,a bugyipelenkáknál nem ilyen nagy a súlyhatár(7-11 kg,10-14kg stb).Ettől függetlenül szinte mindegy,h 7 kg-os,vagy 18,hidd el,jó nekik.Sztem gazdasági szempontokból van így,gondolom költséges lenne átállítgatni a gépeket.Nem véletlen,h a bugyipelenkák drágábbak.
2009. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vok.A Libero és a Huggies 4-es pelusánál nem ilyen nagy8amit írtál a Pampersé,ugye?).Azt hiszem mindkettő 7-14 kg-ig jó.
2009. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én.A Huggies 4-es mérete 8-14 kg-ig van.Bocs.
2009. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, beszereztem egy csomag Huggiest!! ;-)
2009. jún. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!