Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen fülbevalót választan...

Ti milyen fülbevalót választanátok/választottatok kislányotoknak?

Figyelt kérdés
A miénk 4,5 hónapos, és lassan eljön az ideje a fülbevalónak.

2012. febr. 8. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az első fülcsije (kb mi is ilyenkor lövettettük ki neki),sima virágos (arany színű,a virág pedig rózsaszín-fehér) amit a géppel belelőnek a fülbe.
2012. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő lányomnak olyan fülbevalója van, mint a linken az első oszlop utolsója.

[link]


Az elsőnek 2 hónaposan rögtön ezt szúrták be. A 2.-nak először belövettünk a védőnővel egy speckó fülbevalót majd miután begyógyult kicseréltük. A 2. variáció sokkal jobb volt, mert az elsőnél én fogtam le minden tiszta vér volt és kezelgetni is kellett. A 2.-nál is én fogtam le de kb fél perc alatt megvolt és csak arra kellett vigyázni, hogy aznap ne érje víz.

2012. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Még csak a két nagynak van,de Nekik lövettük- a középsőnek még mindig a gyógyfülbevaló van a fülébe,2 hónaposan vittem el kilövetni. A nagynak már gyerekfülbevaló van,Őt 9 hónaposan vittem el lövetni. A kicsinek is lövetni fogjuk,de csak 8 hónaposan- amikor a neve napja lesz! :-)

2012. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan fülbevalót válasszatok szerintem, ami pici, nem tud beakadni (nem lógos), biztosan zár, azaz nem tudja leszedni a hátulját, kiszedni, szájába tenni, stb. ill. ami aranyból vagy "gyógy"fémből van, nehogy begyulladjon a füle.

A kis virágmintás vagy állatmintás vagy esetleg a színes kövesek szerintem mind aranyosak.


Nekem is 2 kislányom van, de mi a férjemmel úgy állapodtunk meg, hogy csak akkor kapnak a lányaink fülbevalót, ha ők szeretnének, szóval majd leghamarabb pár év múlva.

2012. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi egy kis virág alakú fülbevalót választottunk, rózsaszín kövecskével a közepén.

2012. febr. 8. 14:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi jól megjártuk a fülbevalókkal. Lányom sorra hagyta el a fülbevalókat, ilyen kapcsosat mint a linken:

[link]

Nagyon szépek, de le-föl vetkőztetésnél könnyen kikapcsolódik. Nálunk nagyon sokszor kikapcsolódott, volt hogy észrevettem időben, de kettőt el is hagytunk.

Aztán ideiglenesen volt a fülébe az a régi fajta virágos, ami kb 20-30 éve minden kislánynak volt. Annak elől volt a bekapcsolója, az jónak bizonyult, mert egyszer sem kapcsolódott ki.

Most kapott egy újat, szerintem ez a legjobb. Menetes a kapcsa (mint a csavar és anya), ezt talán nem tudja elveszíteni. Ezt külföldön vettük, itthon ilyen fajtát nem is nagyon láttam. Ilyesmi mint ez:

[link]

2012. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pici keresztlanyunknak nemreg valasztottunk fulbevalot es mi is kisvirag mellett dontottunk. A kulombseg az, hogy nekunk nem a kozepen van a ko hanem az egyik szirma van kobol. Megprobaltam rolla egy kinagyitott kepet keresni:


[link]


A kapcsa hatul szinten csavaros. 3 honapja hordja de meg szerencsere nem esett ki soha. Erre nem is gondoltam, hogy ilyen is megtortenhet. Mondjuk nekem nincs fulbevalom igy nem vagyok benne profi. :)

2012. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi mind a két lányunknak innen választottunk:

[link]

karika fülbevalót, és a 18810 Ft-osat, mert ha jól látom ez az a képek alapján, de ez nagyobb, mint a másik.

Nem akad be sehová, semmi gond vele.

2012. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a legelső lövetett volt, sima kis arany.

Aztán 6 hónaposan kapta a következőt karácsonyra ezt [link] , de 2 év után eltörött hátul a nyitója vagy hogyan mondjam.


Úgyhogy most 2,6 évesen szintén karácsonyra kapott egy hasonlót, vastagabb, erősebb, majd meglátjuk meddig bírja. [link]

2012. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi is most akarunk fülbevalót a kisbabánknak, de nem tudjuk melyik fajta záras az, amelyik nem akad majd be sehogysem mondjuk pl. a sapkájába mikor levesszük a fejéről, mert így pl. a füle is beszakadhat, és hogy melyik záras az ami nem jön szét, és így nem nyelheti le. Látom, hogy a hátul csvaros jó erre, de olyat nem látok sehol, másrészt meg hátul kiáll és sztem szúrná a fülét mikor ráfekszik.

Ami nem önmagába záródós, azoknak mind kiáll egy kicsit a vége valahol.Az nem akad be?

2012. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!