Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyest és családik kapok...

Ha gyest és családik kapok /családit 3 gyerekre/, akkor tudok felvenni valamilyen hitelt?

Figyelt kérdés
Személyi kölcsönre gondoltam, vagy szabadfelhasználásura, ingatlanfedezet nélkül.
2009. jún. 2. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül nem valószínű.Max provident vagy ilyesmi,de azt inkább ne... sokan ajánlanak sokmindent,de azért mégiscsak a bank dönt.És tudod,családtámogatási ellátásból nem lehet letiltani,ha nem fizetnéd.
2009. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Banki hitel csak bérjövedelemre adnak, a családtámogatásokat nem veszik figyelembe.
2009. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy tudsz fölvenni hitelt, gondolom személyi kölcsönről lenne szó, ha adóstársként szerepelsz. az adós a párod, anyukád, tesód, szóval közeli családtag lehet. és akkor vagy bevonható adóstársnak, ha a csp, gyed, vagy amit kapsz, eléri a min.bért legalább.
2009. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

és így sem minden banknál!

2009. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen talán igen, de most a válság miatt eléggé megszigorították a feltételeket. Én ugyan kapok havonta levelet, hogy minden kérdés nélkül adnak vagy 2 milliót, mert régi ügyfél vagyok. (Cetelem Bank). Hát kíváncsi lennék, ha tényleg kérnék, adnának-e.
2009. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hitelügyintézőként dolgoztam, igaz hogy még a válság előtt táppénzre mentem, de szerintem azóta sem változott semmi, esetleg csak szigorúbb lett minden.

Tehát:

Nem fogsz kapni hitelt, és még kezes sem lehetsz hitelügyletben. A gyes segély, segélyre pedig egyik sem hitelez. A családi pótlékot pedig beleszámolják, de csak mint jövedelem mellé + bevételt. A kezesre ugyanazok a feltételek voinatkoznak , mint az adósra.

2009. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem még áruhitelt sem adtak:((
2009. jún. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!