Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek pajzsmir...

Van itt valaki akinek pajzsmirigy problemaja volt/van? Milyen hatassl lehet ez terhessegkor?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik meg van nagyobbodva. Egy eve neztek meg es azt mondtak hajlamos vagyok a pajzsmirigy alulmukodesre es majd ha babat akarok ezt tudnia kell az orvosnak. Persze most meg ez csak tavoli terv es termeszetesen orvostol is meg fogom kerdezni csak tudni szeretnem mivel jar ez.
2012. febr. 13. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem alulműködés miatt évekig nem sikerült teherbe esnem. Amikor kiderült, hogy ez a gondom, és kaptam gyógyszert, összejött a baba is.
2012. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kiderüléstől számított 5 év után jött össze a baba.És igen,nagyon fontos,hogy tudja az orvos!!!
2012. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vagy 15 éve szedek rá gyógyszert alulműködésre, mondhatni azonnal terhes is lettem, kicsit kellett a gyógyszer adagján módosítani a terhességem alatt, havonta mentem vérvételre, hogy nézzék a hormon szintet. Most újra annyi gyógyszert szedek, mint előtte. Szóval semmi extra. Bár nálam semmi göb, megnagyobbodás nincs. Autoimmun eredetű az alulműködésem (Hasimoto thireoditis).
2012. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!