Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerektartás beszámítható a...

Gyerektartás beszámítható a megváltási árba?

Figyelt kérdés
Mi így egyeztünk ,beleegyezett a volt párom és most tagadja hogy nem fizetett 2 éve!Mit tehetek?
2012. febr. 14. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Bíróság.
2012. febr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magyarázat nem teljesen érthető. Le kellett volna papírozni. Mi történt a bíróságon?????
2012. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előszerződésben szerepelt,végleges szerződésben még 3 év fenntartással már nem szerepel,ezért végrehajtást kértem.
2012. febr. 15. 18:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom megvehetem-e az árverésen így az ingatlanrészét ha a gyerektartás miatt kértem a végrehajtást.Ez így jogos vajon?
2012. febr. 17. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha végrehajtást kértél, és az ÖBV meg is indítja, akkor azzal azért legyél tisztában, hogy az ingatlan csak akkor kerül árverésre, ha minden egyéb végrehajtási kísérlet (munkabér, gépjármű, pénzeszköz, ingóvh) sikertelen.


És ha árverésen akarsz vásárolni, szívhatsz is, elég gyakran előfordul.


Ha beszélsz a volt pároddal, kérdezz rá, hogy beleegyezne-e, hogy árverésen kívül, becsértéken megvásárold a tuljdonrészét, akkor nem kell licitálnod.


De mondjuk ha ezt meg tudnád vele beszélni, akkor a gyerektartást is meg tudtad volna.

2012. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!