Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kapok Tgyás-t? Ha szülés...

Kapok Tgyás-t? Ha szülés előtt igényelem meg a tgyást 4 héttel akkor azt be lehet küldeni és utalnak is?

Figyelt kérdés
Mivel feltétele a születési anyakönyvi kivonat. Az meg ugye még nem lesz. Vagy elküldöm és egy,másfél hónapig pénz nélkül leszek.
2012. febr. 15. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szülés előtt igényeled,akkori ugyanúgy küldik mint amikor a fizetésedet kapnád.
2012. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kérdezek, de hogy kell igényelni?
2012. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még én sem vagyok teljesen képbe vele,de kell igazolás a várható szülés időpontjáról,az utolsó táppénzes papír,a tgyas igénylő lap. Elvileg kéne a születési bizonyítványa a kicsinek,de ha ellőtte 28 nappal igényelünk akkor az nincs még . Gondolom az igénylőlapon fel van tüntetve ez a lehetőség is. Hátha valaki tud majd pontosabbat is írni.
2012. febr. 15. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Az orvosodtól kell kérni egy papírt arról, hogy kiír szülési szabira és hogy mikorra várható a szülés.

Neke is így volt. 21-én vett fel az orvos, következő hónap elején már kaptam is a tgyást.

2012. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. febr. 15. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Már sejtem akkor hogy kell. Köszönöm szépen én is :)

2012. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!