Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha a kisfiam sokszor...

Baj, ha a kisfiam sokszor eszik zsíros kenyeret?

Figyelt kérdés

Másfél éves tejallergiás a kisfiam. Az utóbbi pár napban csak zsíroskenyeret hajlandó megenni reggelire. Az allergiája miatt elég egyhangú a reggelije, és az utóbbi időben egyáltalán nem akart enni semmit reggelire. Aztán egyik reggel a dédi zsíroskenyeret adott neki, jóízűen megette. AZóta ha ezt adok neki megeszi, mást nem hajlandó. Pedig vettünk neki mindenféle finomságot a boltban (már amit ő is ehet), de semmi nem kell neki. Dédiknél mindenféle állat van, így onnan kapjuk a házi zsírt.

Jelenleg 88cm és 10,8 kg, egyáltalán nem kövér.

Nem tudom mennyire ártok neki, ha ezt adom?


2012. febr. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát másfél évesnek még nagyin érzékeny a gyomra, gondolom nem hiába mondják ogy kerüljük a zsíros füszeres ételeket.

a zsiros kenyér meg igen csak zsíros.


szerintem mindennapi étkezésnek nem túl jó, de heti 1x eszik akkor talán nem rossz.


a súlye ok ennyi idösen.

2012. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:
Szerintem nem centi vastagon kenitek meg zsírral a kenyeret:-))Mi baja lehetne?Nem biztos hogy hónapokig fogja ezt enni,lehet felajánlani neki mást is aztán majd leszokik a mindennapiról.
2012. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ja, nem persze, nem vastagon, éppen hogy csak beszínezi a kenyeret a zsír. :)

én is abban reménykedek, hogy egyzser ezt is megunja. :) De ha ezt nem adok neki, akkor nem eszik a tízóraiig.

2012. febr. 15. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheti, ugyan az mint a vajas kenyér! Nálunk is vannak korszakok hogy csak ezt vagy azt eszi.ami nálunk mindig bejön, almás pite, ha azt sütött két napig az a reggeli és a vacsora, annyira imádja, vagy melegszendvics, Bundáskenyér, rántotta, sült kolbász, virsli.
2012. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves egészségére!Ugyan mi baja lenne?!Legalább ezt megeszi.Valószínűleg most ezt kívánja a szervezete.
2012. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom tudod mit eszik kb hetente 3x reggelire? Szalonnának sütöm ki a zsírját és azt mártogatja ki, mert a szalonnát meg nem enné, csak nyersen, kenyér nélkül...

Próbáld ki, hátha ízlik az is a fiadnak!

(erre varrjál gombot, kedves első! :))

2012. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 16. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!