Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más Anyuka is csinálja így?...

Más Anyuka is csinálja így? Vagy én látom rosszul a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm egy 3 hónapos babával.A gyerek talán 5x ha volt sétálni,meg levegőn.Anyuka feszt tekereg,hol egyedül,hol apával.A gyerkőc meg mamira van hagyva,kap lefejt tejet meg tápszert ha elfogyott a tej.Soha nem volt még emberek között a gyerek.Egy párszor már óvatosan mondtam is neki.És ma a fejemhez vágta,hogy én mindig mást mondok,mint a többi ismerőse.

Mást????Akkor én lehet szarul csinálom,de mindenhova vittem a gyerekem magammal,2 hetes korától napi 2x2 órát levegőn volt,és nem volt kivétel,csak ha extrém volt az időjárás.Én mindig mindent úgy csinálok,ahogy a gyereknek jó és nem nekem.Ő azt mondja,hogy pedig a legtöbb anyuka nem így csinálja...

nekem ez olyan szarul esett:( Tényleg én csinálom szarul?Vagy ne foglalkozzak vele?De úgy sajnálom az a babát...


2012. febr. 16. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy a nagymama nem viszi ki sétálni az unokáját? Amúgy az utóbbi hetekben nagyon hideg volt, -15°C-ban mégsem vihetnek ki egy ilyen pici babát.
2012. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele! Neki más a véleménye a dolgokról mint neked. Én is viszem magammal a kislányunkat sétálni, bevásárolni. Nem csinálod szarul! :)
2012. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de olyan nem szép dolog ilyen "beszéljünk ki valakit akire épp qrva dühös vagy" kérdést kiírni. Ha idegenekkel akarsz kibeszélni valakit, akire haragszol, attól nem lesz jobb.

Az ő gyereke. Nem kell sajnálnod. EZ tipikus: akinek a gyereke kap csokit, azt sajnálja a másik anyuka, mert jaj szegény cukorbeteg lesz, akinek meg nem kap, azt a gyereket meg a csokis anyuka sajnálja, hogy jaj szegény gyerek nem kap soha egy kis nasit.

Miért nem foglalkozik minden anya a saját gyerekével, miért hiszi minden anya (bocsánat, nem minden, tisztelet a kivételnek!) hogy jobban csinál bármit is, mint a másik? Ő így csinálja. Nem hiszem el, hogy nem volt emberek között a gyerek, egy dühből jött túlzás. Tél van, mínuszok, lehet, hogy nem akarja kivinni, mert mondjuk ebben ő aggódósabb, miért kell idejönni és idegeneknek szidni?


Bocsi, írhattam volna ezt is: "Igazad van, tökhülye, Te meg nagyon jól csinálod! Szegény baba, biztos szar neki. De Te okosan gondolod, gratulálok."

De inkább azt írtam, amit éreztem. Hogy ezért van ennyi "Szaranya vagyok??" kérdés, mert az anyukák 99%-a MINDIG, MINDIG a másikkal foglalkozik, szidja, kibeszéli. Ezért akarnak az anyukák ennyire megfelelni egymásnak, mert ha nem teszik, jön a gyk-n a kibeszélő-klub.

2012. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem viszi nagymami sem...mert meg van neki tiltva :)

a gyerkőc novemberben született...azóta csak volt jó idő is:)

Nem is az elmúlt 2 hétről beszélek....

2012. febr. 16. 13:55
 5/21 A kérdező kommentje:

Ne mérgelődj 13.54 :)

Nem ez volt a célom....

Csak bánt,hogy este 11-kor fel tud hívni ha szarban van én meg készséggel állok rendelkezésére bármikor....

és így a fejemhez vágja...

16 éve vagyunk barátnők és én mindig segítettem ha MEGKÉRT RÁ...

2012. febr. 16. 13:57
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

biztos hogy te csinálod jól?

biztos hogy jó a gyerekednek hogy mindenhova cipeled? biztos ö is kintakar lenni 2x2 órát mondjuk -10 fokban?


Nekem nincs más választásom senki segítségem nincsen. külföldön élünk, pár barát van.


Most lakás keresöben vagyok és mivel férjem dolgozik nekem kell a lakásokat megnézni. Már látom lányomon hogy menniyre utálja hogy mindenhova cipelem, így egyszer a szomszédnál tudtam hagyni. kislányom kivirulva várt, és tuti jobb volt neki ott mint velem 3 lakást végig nézni.


Èn is otthagynám a nagyszülöknél bármikor, és ha kell minden nap, habár nincs baj ha jön velem, de sokszor neki is és nekem is teher csak.

2012. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én nem úgy csinálom, ahogy a barátnőd, de nem is úgy ahogy te. Mások vagyunk.

Nem értek egyet azzal, amit ő csinál, de igazából a baj ott van, hogy köztetek is feszültség van.

Én egy dolgot tudok, hogy egyik barátnőmet sem akarom meggyőzni, hogy valamit másképp csináljon, de ők sem akarnak engem megváltoztatni, pedig biztos mindannyian követünk el hibákat.

Nálatok azt látom, már egyfajta verseny folyik, vagyis ki csinálja jobban. Nem értem minek egymást szekálni. Persze beszéljétek meg, adjatok egymásnak tanácsot, csak ne kéretlenül.

2012. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp, úgy neveli, annyit foglalkozik a gyerekkel, ahogy neki jólesik! Ne foglalkozz mással, mi de kinek a saját dolga!
2012. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"2 hetes korától napi 2x2 órát levegőn volt,és nem volt kivétel,csak ha extrém volt az időjárás."


Nézd én ezt írtam :)

Ha nagyon hideg,nagyon meleg,szél,nagy köd stb van mi sem megyünk!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 16. 14:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mérgelődök, mert ilyenek az anyukák egy része...........16 éve vagy a barátnője, azt írod, segítesz neki, ott vagy ha megkér, stb., de ilyen miatt, hogy SZERINTED nem viszi emberek közé a gyerekét, már jössz és szaranyának kiabálod ki őt idegen embereknek.

Nekem is van kisfiam, másfél éves. Eszembe nem jutott ide jönni és anyukákat szidni egy kérdésemben, amiért valamit máshogy csinálnak, mint én. Barátnőm kisfia októberi, szinte egész télen nem volt kint, maximum az ablak volt rányitva, mert ő ebben a kérdésben aggódós. Soha, egy szóval sem szidtam érte, és még csak nem is furcsálom! Ő így gondolja, félti a megfázástól, ennyi, jót akar neki.


Akiről írsz, egy novemberi baba, nem volt még annyit levegőn. Ettől sem rákos nem lesz, sem leukémiás, sem szociopata, sem cukorbeteg, semmi. Ezzel nem okoz kárt neki. Ha arról bosszankodnál nekünk, hogy cigicsikkeket nyom el a gyereken, még meg is értenélek.

De így csak szimplán nem hiszem el, hogy a barátja vagy. És sajnálom, hogy veled is eggyel több a másokat bíráló anyuka.

2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!