Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüleitek levágatták már...

Szüleitek levágatták már fodrásszal hosszú hajatokat? (gyerek korotokban)

Figyelt kérdés
Engem egyszer belekényszerítette sőt inkább átvertek és 14 évesen hátközépig érő hajamat tüsire nyírták
2012. febr. 18. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Anyukám nekem is levágatta a már fenék alatt érő hajamat. Nyáron vágatta le hogy nekem jobb legyen, de még most is haragszom rá, ha belegondolok, hogy most az a haj mekkora lehetne. Magamnak sose vágattam volna le. Azóta nagyon nehezen nő. 6 év alatt nőtt 10 cm-ert kb... Bár nekem nem tüsire vágatták le, hanem ilyen kleopátra fizurára.
2012. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a legtöbb gyerekkel ez megtörtént. Én 1 napig sírtam miatta és sapkában jártam 1 hétig :(
2012. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat :)
2012. febr. 18. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akkor kerültem olló közelébe,ha én azt mondtam,hogy szeretném. Kivéve a frufrumnál! Azt édesanyám maga igazította ki,ha már hosszabb volt.
2012. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Aki szeretne eladni gyerekhajat, irjon.
2012. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Hogy lehet egy szülő ilyen önző? A gyerek dönti el, hogy milyen hajat akar viselni. Nekem sose vágatta le, inkább rászánta azt a kis időt és szépen mindig megfésülte, összekötötte. Mai napig hosszú a hajam.
2012. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!