Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú távon mit szólnál...

Hosszú távon mit szólnál hozzá, ha 4 gyerek járna hozzátok folyamatosan egész napra játszani?

Figyelt kérdés

A kisfiammal hasonló korúak (5-től - 7-ig),a szüleik simán elnézik,hogy azt sem tudják hol van a gyermekük,én a sajátomat nem engedem el,mert enyhén hiperaktív,nehogy másnak gondot okozzon,neki valójában nagyon jót tesz,hogy jönnek hozzá és elfogadják ilyennek,ráadásul így jobban tanulja az együttjátszás,szocializálódás szabályait.

A gyerek érdekében megengednéd a minden napi bandázást ...


:-),vagy nem engednéd...


2011. aug. 23. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyermek érdekében mindent:-)főleg ha nem rosszra tanitják,és jól eljátszanak.
2011. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó :-) ,mert mondták már nekem a közelben lakó"úrimádámok" ,hogy ezt aztán nem!


Pár éve még mit meg nem adtam volna,ha egyáltalán szóba állnának a gyerekek a kisfiammal,nemhogy szépen eljátszanak vele.


Különben meg kezdődik lassan az ovi és a suli,úgyhogy vége a nagy szabadságnak,szegénykéim most még egy kicsit had élvezzék felhőtlenül a nyarat.

2011. aug. 23. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem zavarna a sok plusz gyerek, a sajátommal való napi proframban mindenképp, mert nem vagyunk otthon túl sokat. Ha téged ez nem terhel, akkor nincs miről beszélni:)
2011. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleve 4 sajátom van, ilyenkor nyáron ugye ha az egyiknek megengedem, a másiknak is meg kell, hogy átjöjjön valaki, tegnap pl. 9 gyerekem volt. Én szeretem a nyüzsgést, bár a te esetedben furcsálom, hogy a szülők nem is tudnak róla. Mi azért mindig előre egyeztetünk.
2011. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, de ha a gyerekem olyan lenne mint a tiéd és tudnám, hogy ez javára válik akkor persze még erőltetném is!

És kit érdekel mások véleménye? Ha nektek így jó és előnyös akkor csináld így! Pláne ne osztogasson más úgy tanácsot, hogy fogalma sincs milyen cipőben jártok!

2011. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!