Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Trisztán névről?

Mit gondoltok a Trisztán névről?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem...

A Kartal is magyar név, csak sokan nem hiszik el.

2012. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nevet kapott. Nem emlékszem, akkor már megszületett-e a lányom, de Ő meg Villő lett :)
2012. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Szerintem nagyon érdekes név. Nekem egy tünde - elf jut eszembe róla. Az első fiamnak nem mertük adni, pedig illett volna rá :)
2012. febr. 18. 21:28
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagyon tetszik.Én szerettem volna, felmerült mint név.De végül más lett, de mái napig adnám ezt a nevet a gyereknek.
2012. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Villő Villemo után? Ez nagyon jó!
2012. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, viszont a Szenvedelyek viharaban c. filmre asszocialok miatta, az egyik kedvenc filmem es nem epp vidam tortenit. Igy szemely szerint engem lehangol...

De! Ha teged nem es meg vagy gyozodve arrol, hogy ezt szeretnetek adni, akkor ne foglalkozz senkivel. En szemely szerint a manapsag adott nevek 90%-ra tudnam mondani, hogy a vilag minden kincseert sem adnam a sajat gyermekemnek, mert ezert-azert nem tetszik. De semmi gondom azzal, hogy mas adja ezeket, mert az nem az en dolgom, mindenki olyan nevet valasszon, amilyen a szuloknek tetszik es jol megy a vezeteknevhez.

2012. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, Villemo után. Ő volt a kedvencem, és egyből megnéztem, adható-e itthon. Persze hogy nem, de akkor találtam a Villő nevet. Életemben először hallottam, és egyből beleszerettem.
2012. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

nekem nem tetszik:s

valahogy olyan mogorva a hangzása számomra.. olyan... idegen..

2014. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik van egy aranyos, szőke kékszemű kisfiú akit így hívnak. :)
2016. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!