Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit mondanátok 2 gyerekes...

Mit mondanátok 2 gyerekes barátnőtöknek a következő szituációban?

Figyelt kérdés

Van két gyerek, de pénz nincs. Sokszor panaszkodik, hogy főzni se tud, mert nincs miből. Apuka szeretné ha anyuka elmenne dolgozni, de anyuka azt mondta 2 gyerek mellett nem lehet. Ovisok egyébként. És inkább összedobtak egy 3-dik babát. Már a pocakban van. Én teljesen ki vagyok akadva, bár nem az én gondom, jó barátnőm ráadásul, de nekem panaszkodik. Pl. most, hogy miből menjen orvoshoz.

Már inkább kerülöm a beszélgetést.

Egyszer kimutattam nemtetszésemet, amikor panaszkodott, és mondtam , hogy szerintem tényleg dolgozni kellene, ezzel lehurrogott, hogy ne képzeljem, hogy ő még munka után házimunkát is fog csinálni, nem lehet 2 gyerek mellett. Erre mondtam, hogy én 3 gyerek mellett dolgozom, ezt lecsapta azt "hogy az te vagy".


2012. febr. 20. 08:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Végülis a gyerekeknek megvan mindenük, mert mindenki segíti őket!

Már ideje érzem, hogy romlik a barátság, sajnos mindent én sem tudok bevenni és megemészteni. Sajnálni meg egyszerűen nem tudom amikor panaszkodik. Kicsit lelkiismeret furdalásom volt emiatt, de szerintem elmúlik.

2012. febr. 20. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!