Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszvesz, vatera? Miért...

Teszvesz, vatera? Miért vannak elszállva ennyire az emberek?

Figyelt kérdés

Kislányomnak néztem volna hosszú nadrágot,farmert. De egyszerűen fél óra nézelődés után feladtam:(:(

Használt farmer nadrgért 1500 Ft??? Most ez komoly.

Régen olyan jó dolgokat vásároltam,de most ledöbbentem nagyon.


2012. febr. 20. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Kapzsiság... nem csak a ruháknál van így.
2012. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen sajna így van ami normálisabb az drága főleg ha postát hozzánézem ...
2012. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kapzsisag. Ha nem vennek meg ennyiert, nyilvan nem is arulnak ennyiert. Ezek szerint is is elkelnek. Bolond lenne ezerert feltenni, ha ezerotert is elviszik. Ha a masik oldalt nezed, ok is penzbol elnek.
2012. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van, sokat akar a szarka...

Én ezért szoktam inkább turkálóba, vagy bizományiba szétnézni, venni gyerek ruhát. Ott is használt van, de minőségre jók.

2012. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert mar nem arrol szól, mint eleinte, hogy az anyuka megpróbál egy kis mellekest keresni, hanem itt akarjak beszedni azt, amit az allam elvesz. Valahol érthető, de engem is bosszant sokszor. Mert ha a postát raszamolom, akkor sajna sokszor nem is éri meg. Mindig végignezem az aktuális eladó többi aukciojat, hátha mas is tetszik. Es több dolognal mar a posta is megéri. De ha mondjuk nem találok mást, akkor sokszor inkább azt sem veszem meg, ami tetszik.
2012. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a második vagyok igen én is így vagyok hogy megnézem van e nála más is. sajnos én sokszor rákényszerülök így is hogy megvegyem még postával is mivel felénk egy jó gyerekturi sincs, a kínai meg a tescó pedig hacsak nem vmi akció van (30-50% os leárazás) naci tekintetében nem jövök ki 2 ezter alatt...( 2-3 éves lány és 4-5 éves fiú méretre gondolok)..
2012. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy milyen farmernacit árulnak 1500-ért. Mert ha olyat, amit 2000-ért megveszek a helyi butikban, akkor tényleg baromi sok. De ha egy márkás, vagy különleges darabról van szó, akkor nem.

Amúgy mindig vannak olyanok, akik elszállnak az árakat illetően. Aztán vagy alábbadják, vagy a nyakukon marad. De ez nem csak a Vaterán, Teszveszen van így, hanem pl. Pesten az évente kétszeri nagy Börzén is. Volt aki 8000-ért akart eladni egy használt dzsekit (látszott is rajta a használat), mondván 12000-ért vette. És nem akarta megérteni, hogy 4000-ért már újat kapok. Én már olyan eladóval is találkoztam, aki megvett a Vaterán egy szekrénysort 50000-ért, mégsem tetszett neki, és 60000-ért akarta továbbadni, mert a szállítás pénzbe került neki. Véletlenül derült ki a dolog, amikor az értékeléseit böngésztem. Az ilyen eladót el kell kerülni, biztosan akad másik cucc, ami tetszik.

2012. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokan abból élnek, hogy turiban megveszik a ruhákat hogy egyből tovább is adják. Már sokszor találkoztam ilyenekkel, azt sem nézte mekkora méret, csak hogy márkás, eladható legyen, olyan, amiért kapkodnak a teszveszen, és vett min. 30-40 db-ot egyszerre, ebből tudtam, hogy nem a saját gyerekének veszi. A úgy vesszük, hogy egy jobb nadrág 1000 ft a turiban, akkor nyilván érthető, hogy ennyiért fogja árulni.
2012. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokan pofátlanok. Én mondjuk mindig szoktam alkudozni (pofátlanul :)).

10-ből 9x sikerül is! Ne add fel!

2012. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi az, hogy kapzsiság? Mindennek annyi az ára, amennyiért megveszik! Ha nem veszik meg, akkor hiába annyi az ára, nem fog elkelni, és lejjebb mennek az árak. Ilyen ez a piacgazdaság. Valszeg azért árulják annyiért, mert közel annyit ér. Nem az eladót kell szidni rögtön.
2012. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!