Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom nem idevaló kérdés, de...

Tudom nem idevaló kérdés, de kismamaként (gyes után) mennék vissza a munkaerőpiacra, és állásinterjú során ha megkérdezik, hogy mi a motivációja, akkor mi az elfogadható válasz rá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ, hova jelentkezel...
2012. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munkakörtől függ, hogy mit kell ilyen esetben mondani. Ha arra kíváncsiak, hogy miért szeretnél egyáltalán munkába állni, akkor elmondod őszintén, hogy lejárt a Gyes, itt az idő dolgozni, és ez a munkakör éppen megfelelne neked. Ha szakmai motíváció,akkor azt ecseteled, hogy miért érdekel téged ez a munka, mit tudnál te nyújtani ebben a munkakörben.

Én is most álltam munkába, a régi munkahelyemre mentem vissza, de új munkakörbe. Elmondtam, hogy Gyesből már nem jövünk ki, a gyermeknek is jól érzi magát közösségben, és szeretnék újra dolgozni.

Kérdezz még, hátha tudok segíteni!:-)

2012. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárhol megemlítettem hogy Gyes,már vissza sem hívtak...sajnos...
2012. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Baráth András blogját olvasgasd, nagyon jó tanácsok vannak benne:

[link]

2012. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!