Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Legfelháborítóbb/legcikisebb...

Legfelháborítóbb/legcikisebb állásinterjú élményed? Mi a legkülönösebb kérdés, amit állásinterjún feltettek neked?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 16:18
 1/4 anonim válasza:
100%
Egyszer behívtak beszélgetésre,de nem tudtam,hogy az már konkrétan az interjú,úgyhogy farmerban mentem XD
2010. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%
Meg kérdezték hogy ha itt dolgoznék hogy rugatnám ki magam?:D:D:D:D:D
2010. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2,5 órás beszélgetés után a felvételiztető (tulaj) azt mondta, hogy ő igazából egy dekoratív lányt fog felvenni.
2010. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer interjúra mentem a világ végére egy gyógyszergyárba. Szépen kiöltöztem, erre az interjúztatók koszos, szakadt köpenyben fogadtak. Az önéletrajzomban világosan beleírtam, hogy az egyetemet befejeztem, záróvizsgáztam, de nyelvvizsgám még nincs, az folyamatban van. Erre kb 1,5-2 órán keresztül ezen lovagoltak. Hogy mért nincs nyelvvizsgám, mikor az interjúztató összes gyerekének már általános iskolában 3 felsőfokúja is megvolt? Biztos nagyon lusta és rossz képességű vagyok, azért nincs még nyelvvizsgám. Hogy lehetek ilyen?! Hogy merészeltem egyáltalán így jelentkezni hozzájuk? Stb. Én meg gondoltam magamban, hogy ha nem felelek meg, akkor minek hívtak be csesszék meg!

Szóval kb egész idő alatt ment a prédikáció és a szidalmazásom. Én meg kénytelen voltam szépen mosolyogva végighallgatni. Pedig többször volt olyan pont, amikor nagy önuralom kellett hozzá, hogy ne álljak föl és szó nélkül hagyjam ott őket.

Aztán a végén az volt, hogy majd értesítenek. Ez évekkel ezelőtt volt, azóta se szóltak semmit.


Ez volt a leggázabb eddig. Pedig voltam pár interjún, de ilyet még sehol nem tapasztaltam.

2010. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!