Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka,pár hónapja,talál magának egy pasit. 2 hónap után összeköltöznek,fél év sem telik el a csaj terhes lesz(tervezett baba!állítólag),végül megkéri a kezét és még igent is mond...

Tényleg ennyire rohanó világban élünk????


2012. febr. 24. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Reméljük tényleg nagy a szerelem és ez ki is tart. Legyenek boldogok.

Én négy hónap után költöztem össze a párommal - nem bántam meg, na mondjuk a többi dolgot már nem siettük el ennyire, pl 6 év után még mindig nem vagyunk házasok.

2012. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem attól függ egy kapcsolat milyensége és hossza, hogy a gyerek előtt mennyi időt töltöttek együtt. Mi két hónapja „jártunk” (igaz, ismertem már a férjemet tíz éve, néha találkoztunk társaságban), mikor terhes lettem, és már iskolás a gyerkőc – és még mindig együtt vagyunk. Ismerek azonban sok olyat, ahol éveket éltek együtt, majd 1-2 évvel a gyerek születése után elváltak.
2012. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tizenévesen/huszon elején még működik ez a hónapokig járogatunk dolog, de közeledve a harminchoz már fölöslegesnek tartom én is. ÚGyis az összeköltözés után dől el, hogy ki milyen. Én fél év után már úgy éreztem, mintha 1000 éve együtt lennénk a párommal. Azóta már a férjem és 2 hónapos babánk is van, igaz már 5 éve vagyunk együtt. De ha pl 30 fölöttiek már az illetők, akkor nem értem mire kellene várniuk. Lehet érezni, hogy a másik az "igazi".
2012. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nézem a 2 hónap utáni összeköltözést, akkor akár az anyukám is lehetett volna :) Elváltak apummal, rá egy évre talált egy pasit magának, amikor kiderült, hogy anyu terhes (félig-meddig tervezetten), összeköltöztek, összeházasodtak - ez kb. fél év volt. Az új apu saját gyerekeként szeret engem.

Ja, és ez nem a mai rohanó világban, hanem majdnem 30 éve volt.

2012. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20év elején járnak!
2012. febr. 24. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ők így boldogok, akkor semmi baj. Szerintem. :)

Mi a másik véglet vagyunk, 10 év után házasodtunk. :)

2012. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukám 20 évesen szült engem, 26 sem volt, amikor az öcsém született. Szóval ez is stimmel :)
2012. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most biztos le leszek pontozva, de nem bírom, ki, hogy ne írjak. Miért kell állandóan ilyen kérdéseket kiírni? Mindenki ítélkezik jobbra-balra, ide kotyog egy nagy igazságot közbe meg semmit nem tud a helyzetről, az érintettekről. Ide írtál ennyi ismertetést aztán mi a véleményünk? Mi lenne? Ha nekik így jó, csinálják. Ha jönnek a problémák majd ők megoldják, ha meg nem elválnak. Nem ez lenne az első eset a történelemben, hogy elválnak esetleg és egyedül neveli majd a gyereket az egyik szülő. És az sem lesz egyedi, hogy boldogságban élnek míg meg nem halnak. Attól, hogy fiatalok még nem törvényszerű, hogy link, felelőtlen emberek.
2012. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak: Én ugyan nem pontozlak le, bár nem értek veled egyet, hogy fölösleges ilyesmit kérdezni.

Ha valakiben felmerül egy ilyen kérdés, szerintem tegye csak fel, hátha a különféle válaszok segítségével sikerül átgondolnia az első reakcióját, és belátja, hogy nincs értelme véleményt formálni kívülállóként ilyen ügyben.

2012. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!