Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetováltatni a gyermek nevét?...

Tetováltatni a gyermek nevét? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szeretném magamra tetováltatni a fiam nevét, arra gondoltam egy csillagba tetováltatnám, a hátamra 5*5-ös lenne. Mit gondoltok róla? Esetleg valami ötlet, hogy hova lehetne még? Van aki szintén tetováltatta a fia nevét?
2011. nov. 14. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Erre inkább nem mondok semmit.
2011. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
68%
Szerintem jó:) apukám is magára tetováltatta az enyémet meg az öcsémét is:)
2011. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Én is tervezek ilyet, csak én virágokba (két lányom van és amúgy is van egy nagy virágos tetoválásom, ehhez lenne kiegészítés).

Miért pont csillag?

Egyébként szerintem jó ötlet.

Mielőbb bárkinek eszébe jut: NEM CIGÁNYOS, csak szépen kidolgozottan kell megcsinálni, ergo jó helyre kell menni.

2011. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van, de nem az egész neve, csak a kezdőbetűje. Csillagokkal van körülvéve, és nagyon szép. :)
2011. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer én is szeretnék tetováltatni... bár nekem kicsit többe fog kerülni- 3 lányom van :-)


Szerintem nagyon szép gondolat!!

2011. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most jött az új ötlet. :) Nem csillagba, hanem a kéznyomába fogom beletetováltatni. Nekem is van már tetoválásom, de ahhoz sehogy nem illene.
2011. nov. 14. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Én arra gondoltam, hogy majd a lányom nevét fogom a csuklómra tetováltatni valami szép betűtipussal:)
2011. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
nekem még nincs ilyenem mert van más tetkóm, és nem akarom már túlzásba vinni de a tesómnak a tarkóján van a fia neve de szinte senki nem tudja kiolvasni olyan mint egy nonfig minta. Férjem egyik alkarjának a belső oldalán van a nagyfiam keresztneve két galamb veszi körül a másikra kerül hamarosan a pici neve is:) Neke nagyon tetszik az ilyen tetkó ennek tényleg van annyi értelme hogy az ember magára varrassa:)
2011. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem all toled tavol a tetovalas tema, akkor ez jo otlet, mert azt mondjak, hogy ugy van ertelme tetovaltatni, ha a tetovalasnak van jelentosege. Es nalad lenne.

Nekem szemely szerint eszembe sem jut, nem szeretnek ilyet, de nem a tema miatt, hanem azert, mert tetovalast sem szeretnek soha, semmilyen korulmenyek kozott.


A hat, derek jo otlet.

Szerintem olyan helyre tetovaltass, amit ruhaval konnyen el tudsz fedni es nyari oltozekben sem latszik, ha nem akarod (mondjuk munkahelyen).

Mivel te no vagy, igy arra is figyelni kell, hogy olyan helyre tetovaltass, ami sokaig feszes marad. A hatad ebbol a szempontbol is jo. Hasra semmikeppen sem, hatha lesz meg kisteso es lehet, hogy terhesseg alatt a tetovalas eltorzulna.

2011. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki pontozgatja itt a normális válaszolókat, de jó lenne ha abba hagyná! Részemről mindenkinek ment a zöld kezecske, kivéve az első válaszolónak!
2011. nov. 15. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!