Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 24es most a mérete (éppen...

Ha 24es most a mérete (éppen 15cm a lába), akkor tavaszra 25, vagy 26os cipő kell?

Figyelt kérdés
Netről szeretnék rendelni,de nem tudom eldönteni,hogy mekkorát,mert amikor nyáron vásároltunk szandit,akkor az eladónő azt mondta,hogy egy számmal nagyobbat nem érdemes venni,mert az nem bír egy szezont,vegyünk kettővel nagyobbat.De akkor még csak másfél volt,gondolom akkor még gyorsabban nő a láb,és emiatt mondta.Vagy így 2 és fél évesen is még igaz lehet ez így,és kell a kettővel nagyobb?
2012. febr. 25. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Nekem most lesz 2 a fiam, tavaly ősz óta 25-s a lába. Nyárra még nem merek neki venni, tavaszra meg van, de nem mernék ha nem lenne, főleg mert neki van olyan, hogy hirtelen nő akár 2 számot is. Így marad az, hogy ha kinövi akkor veszek. De kettővel tuti nem vennék nagyobbat, én nem hiszem, hogy az kényelmes lehet neki, ha 2 számmal nagyobb a cipője, kiindulva magamból, én sem szeretem, ha sokkal nagyobb.
2012. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erős túlzás 2 számmal nagyobbat venni. 3 éves a lányom, ősz óta 24-es cipőt hord, most tavaszra vettem már neki 25-ös gumicsizmát. Szerintem bőven elég ha 1 számmal veszel nagyobbat.
2012. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 25. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy szammal nagyobb eleg lesz, ket szammal nagyobbat osszel tudnad raadni, vagy nyar vegen.

En tavaly igy jartam, 2 szammal nagyobb szandalt vettem a fiamnak tavasszal es konkretan telre nott (volna) bele, azaz hordani sem tudta, vettem egyel kisebbet is. A nagyobb meg all a szekrenyben dobozaban es bizom benne, hogy a kisebb fiunk jokor fog belenoni.

A kisebbik fiam ket eves pont, neki is 24es a laba jelenleg, a teli cipok 24esek, mar probalgattam ra tavaszit es a 25-os boven eleg lesz. Nyilvan van esellyel oszre mar nem lesz jo, de a 26-os hatalmas volt ra mindegyik markabol. Egyebkent nehez a rendeles, merthogy vannal elteresek kulonbozo markaknal.

2012. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!Igen,a netes vásárlás emiatt kicsit lutri,de a cala-nál tök nagy leárazás van,konkrétan félár,ami meg nem mindegy ugye.. :)
2012. febr. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!