Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a terhes feleség...

Hogyan tudnék a terhes feleségem kedvében járni?

Figyelt kérdés
Mostanában többet veszekszünk :(
2012. febr. 25. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor a kismamiknak nagyon jól esik a kényeztetés. A terhesség elején a rosszulétek gyötrik, a végén a derékfájás, keményedés. Egy romantikus gesztus csodákra képes. Egy illatos relax fürdő, egy szál virág, vagy ha csak nem neki kell elpakkolni a vacsi után, csodákra képes :) Üdv egy 34 hetes kismami
2012. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem muszáj ennyire belemélyülni,néha egy sima ölelés is csodákat tesz! Ám vannak nők,akiket ilyenkor békén kell hagyni! Nem tudom a Te feleséged melyik csoportba tartozik,így csak KITARTÁS tudok kívánni! Meglásd,hamar elrepül az a pár hónap! Addig pedig légy Vele nagyon türelmes!


Egészséges kisbabát!!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Fontos kérdés, hogy miért veszekedtek. Van vmi konkrét (esetleg visszatérő) problémátok? Vagy csak mindenen felkapja a vizet (kb. mint a klasszikus „miért nem csavarod vissza a fogkrém kupakját?!?” álprobléma)?

Én a „könnyebb eset” kismamák közé tartoztam, de a hormonváltozások nagyon durvák ebben az időszakban, volt rá példa, hogy egy vicces filmet nézve a harsány kacajom egyszer csak sírásba csapott át… és nem a nevetéstől sírtam, hanem egyszer csak őszintén el voltam keseredve, és semmit nem tudtam tenni ellene, csak bőgtem, miközben azt hajtogattam, nem tudom, mi a bajom. Képzelheted, a férjem mit gondolt. :) Ez egy életre szóló tapasztalat volt, hogy a hormonok miket képesek tenni az emberrel (elég ijesztő, mintha megbolondulna).

Beszélgess vele, hallgasd meg, még ha ideges is, és ha nem olyan a gondja, amin változtatni lehet (tehát „csak hisztizik”), akkor igyekezz nem magadra venni, öleld át, nyugtasd meg.

Sajnos azt nem mondhatom, hogy hamar vége lesz, legalábbis nálam még a gyerek egyéves koráig tomboltak a hormonok.

Ráadásul ez egy óriási változás az ember életében, bármennyire várta már, minden megváltozik egy gyerek születésével, így az embernek „el kell siratnia” az előző életét, és fel kell dolgoznia, hogy most már minden más lesz.

2012. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Legyél elnézőbb, a nők ilyenkor nagyon érzékenyek. Én a figyelmességet értékelem a legtöbbre, próbáld kímélni, csinálj meg helyette dolgokat, főleg, ahogy nő a pocak. A másik, hogy jól esik ha az apa érdeklődik a babás készülődés iránt, legalább akkor, ha a nő elkezd beszélni róla. Milyen babagondozási dolgokat vegyünk, nézelődés bababoltban, stb. Ha ezekben vele tartasz, netán néhány érdeklődő visszakérdezést is teszel, az szerintem általában minden várandósnak jól esik.
2012. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
bár csak az én férjem írta volna ki ezt a kérdést..
2012. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki, hogy szebb, mint valaha... Nekem ez esett a legjobban, mert egy bálnának éreztem magam! És úgy mondd, hogy el is higgye :)
2012. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon aranyos vagy hogy eszedbe jutott, és tanácsot is kérsz :))


Légy vele kedves, vigyél neki apró meglepiket, pl. virág, terhes napló, apró babaholmik, süti, stb. Nézzetek együtt babás vígjátékot, pl. Nicsak, ki beszél!, ilyesmiket.


Boldog babavárást Nektek :)

2012. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
# 5 - Sose tudhatod, lehet a te férjed írta :)
2012. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
óh azt kétlem hogy az én férjem írta volna de köszi a bíztatást :)))
2012. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem egy jókis talpmasszázs tudott ellazítani.

Bár egy kis meleg tea, uborkás szendvics is mikor látod, hogy pihen szerintem jól esne neki. :)

2012. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!