Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viseltétek az elválást,...

Hogy viseltétek az elválást, mikor visszamentetek dolgozni?

Figyelt kérdés
14 honapos a babám, osszel mennem kell vissza a munkahelyemre. Most behívtak kisegíteni néhány hétre, a férjem vigyáz addig a kicsire. Iszonyu rossz volt itthagyni, másrészt jo volt ujra azt csinálni, amit szerettem,és jol meg is fizetik. Lelkifurdalásom van, es elbizonytalanodtam - a kicsi napokig ignorált, pedig munka után csak vele foglalkoztam. azelott pedig csak velem volt és nagyon anyás, most pedig haragudott az elso napokban. nálatok hogy viselte a kicsi?
2009. jún. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiamat 2 évesen bölcsibe tettem. Nagyon rendes kisfiú volt, sose sírt, nem dacoskodott, élvezte a szabadságot anya nélkül. Persze én azért nagyon rosszul éreztem magam, mert borzasztóan hiányzott.

A második baba még csak 11 hós, de ő nagyon érzékeny kis teremtés. Nem is tudom, hogy fogom majd csinálni. :(

2009. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 23 hónaposan lett bölcsis, és könnyen viselte a dolgot. Sőt, én is. Igaz, én már kis korától úgy voltam vele, hogy legyen el másokkal is, mindkettőnk dolgát megkönnyítem vele. Még egy éves sem volt, amikor 2 napot is a nagymamával töltött, akkor se sírt, viszont amikor megérkeztem, nagyon örült. Szóval én csak azt tapasztaltam, hogy jót teszek vele, ha időnként rábízom másra, mert nagyon barátságos, könnyen viseli, ha el kell válnunk, önálló, de a kapcsolatunk nagyon jó. Nekem sem volt különösebben nehéz az elválás, persze eleinte napközben elkapott a vágy, hogy most azonnal érte menjek és összepuszilgassam, hazavigyem, de megszoktuk hamar mindketten.
2009. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!