Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha egy házaspár vallási okokból nem védekezik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő dolguk. Ha feltudják nevelni a gyerekeket,akkor nincs vele semmi baj.
2012. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten elfogadták a vallásuk szerint, és szerintük az a helyes. Nem lehet felettük ítélkezni. (Egyébként megjegyzem halkan, hogy régen nem csupán a "nagycsalád-modell" miatt szültek a nők 8-10 gyereket is akár..........
2012. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
persze tudom,hogy az ő dolguk,csak ha belegondolok,hogy nincsenek még 30 évesek és az 5.gyereket várják.és csak 1,5van a gyerekek között.
2012. febr. 25. 20:03
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez az ő dolguk, ha nem gond a gyerek számukra, akkor ezt ők tudják. Amúgy evolúciósan is ez lenne a normális.
2012. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem gáz. A gyerekorvosnál szoktunk találkozni egy családdal, ahol most azt hiszem 4 gyerek van. Mindig kitaposott cipőkben, agyon használt ruhákban járnak a gyerekek, mert anyagilag nem állnak túl jól, de hát, ha jönni akar a baba...

Nem értek ezzel egyet.

Mi sem vagyunk gazdagok, de meggondolatlanság lenne csak "úgy" akár még egy babát is bevállalni.

2012. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nő a népesség. :) Ha anyagilag nincs gond és rendesen nevelik őket, nincs gond evvel.
2012. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
na jó,de azért egy ponton túl már az anya egészségének sem tesz jót,hogy ilyen sokszor esik teherbe..
2012. febr. 25. 20:07
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

Az ilyenek miatt (is) van túlszaporodás.

És nem kis terhet rónak az államra.

2012. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én azzal nem értek egyet, ha szüli rakásra a gyereket pl a fűtetlen házba, utána meg panaszkodik a híradóban. Két gyerekem van, az elsőnél 1 szobás házunk volt, sikerült nagyobbat venni és szültem még, mert nekem nem volt testvérem. Munka nélkül vagyok, egy szakmunkás fizetésből élünk egyelőre mindenünk meg van.
2012. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát Magyarországon nincs túl szaporodás, ettől nem kell félni. Sőt, évről évre csökken a születések száma.
2012. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!